Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Nowy wiceburmistrz z wyrokiem

Od 1 stycznia 2019 r.  Stepnica ma nowego wiceburmistrza. 

Były przewodniczący rady miejskiej w Stepnicy ma na swoim koncie wyrok sądowy. Dnia 3 grudnia 2018 r. Sąd Karny w Goleniowie  uznał go winnym w sprawie o zniesławienie tj. czyn z art. 212 par. 1 i 2 kodeksu karnego.

Były przewodniczący rady rozgłaszał nieprawdziwe informacje na temat ówczesnego radnego Jacka Jacewicza. Za ten czyn sąd uznał obcnego wiceburmistrza winnym i nałożył na niego karę w postaci: publicznych przeprosin Jacka Jacewicza na sesji rady miejskiej, świadczenie pieniężne w kwocie 1000 zł  na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i zwrot kosztów sądowych i pełnomocnika w wysokości 1080 zł. 

Poniżej fragmenty wyroku sądu. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny. 

 

Poniżej fragment sesji rady miejskiej ze zniesławiającą Jacka Jacewicza wypowiedzią:

 

26 komentarzy

 1. bronią naszych miszczóf przed sądami ☺jeden poległ przed wyborami, drugi zaraz po obsadzeniu czyżby profesura na chorobowym przebywała. Cza 🙂ich wymienić.

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 2. “Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie..”
  gołym okiem widać, że to uszko już nieźle nadszarpnięte to tylko kwestia czasu….🤗🤗
  Zgłaszam rabunek na forum 😎tym razem nie wodę a fotę zajumali .

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 3. Hej hej hej nowostepnickie dzbany. Jak widzę gorycz porażki nadal nieprzełknięta 😀. I życie uwiera jak gorące węgle parzące gołą pupę. Miło widzieć, że u was bez zmian.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 15

  • Kogo uwiera to widać jak na dłoni. Jakoś te “dzbany” wyroków za publiczne obrażanie ludzi nie mają. Za to lokalna “elyta” trzęsie portkami, bo jak posłuchać nagrań z sesji i komisji to nie jeden pewnie teraz obgryza paznokcie. Jak tam asy kultury osobistej i elokwencji? Poszukiwany przez was pilnie prawnik już wie jak się dobrać do NS czy dalej nie rozumiecie, że oni was przerastają pod każdym względem i nie dacie rady?
   Eh… Lubię to wasze skwierczenie z bezsilności. Teraz wiecie jak czuli się rodzice, których olaliście i zabraliście dzieciom angielski czy ludzie protestujący przeciwko przetwórni sadzy, których wasz wice już zdążył obrazić na sesji.

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

  • ubek poeta na forum ha ha ha 🙂
   i śpiewka dalej ta sama, czekamy na ekskrementy 🙂

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • ale to wredne te Twoje zachowanie… zła karma wraca do takich jak Ty . Mój dziadek mawiał “Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy “…przemyśl to sobie…

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 4. Co za koszmar on Was pozwie o zniszczenie okularów a gęba i tak rozpoznawalna, nivea nie zadziałało😫😯proszę nie straszyć forumowiczów.

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 5. to był taki ,zaplanowany tuż przed wyborami ,,Wyganowski zastartuje ponownie na burmistrza ,ALE zastepcą zostanie Rysio co by po 1-2 lat obiąc stanowisko burmistrza to taki plak sobie uknuli ,bo 5 lat na stanowisku burmistrza to obecny nie wierzę że będzie

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 6. Sami głosujecie na takich “wybrańców” jak Wyganowski i Ławicki, a potem pretensje macie? Tylko do siebie!!! W Łodzi Zdanowską też z wyrokiem wybrali na prezydenta miasta. Taką mamy rzeczywistość, smutne, niestety! Taką mamy POlskę!!!

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 1

 7. a pensyja ta sama????

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 8. Skazany:))))) Honor i chwała!!!!

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

 9. W POlsce to normalne. Nie tylko vice mają wyroki, ale też prezydenci, burmistrzowie itp., itd.
  A poza tym wyrok nie jest prawomocny!!! O co się czepiacie! Przykład z miasta Łodzi nic Was nie nauczył?!

  Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 13

  • Metropolia Stepnica też ma swego Rysia! Skok cywilizacyjny nawet mamy na stanowisku wiceburmistrza z wyrokiem (nieprawomocnym) !

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 1

  • Idac twoim tokiem “myslenia” zamiast podnosic standardy i wymagania wobec ludzi, ktorym zrzucamy sie na pensje w podatkach, mamy przymykac oczy na niekompetencje, arogancje i chamstwo? Moze w przyszlosci po prostu szukajmy kandydatow na wysokie stanowiska w zakladach karnych. Bedzie i prawomocnie i po twojemu 😂😂

   Najlepsze: Dobre 15 Słabe 1

 10. W STEPNICY NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO KOMUCH, KOMUCHA ZATWIERDZA NA STANOWISKO ,TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ,CIĄG DALSZY .DLATEGO TAK UBLIŻAŁ RADNEMU JACEWICZOWI SZYKOWAŁ SOBIE KORYTO ! WYROLOWALI MIESZKAŃCÓW PRZY WYBORACH ,SAMI SWOI IDYLLA CZERWONA TRWA !!!!TYLKO SPOJRZEĆ KTO PRACUJE W GMINIE ,SZKOLE JEDNEJ I DRUGIEJ ,W KLUBIE PRZEDSZKOLU I POWIĄZANIA MIĘDZY RADNYMI I MAMY CAŁY OBRAZ ELITY BURMISTRZA !!!!!

  Najlepsze: Dobre 20 Słabe 1

 11. GRATULACJE Panie Jacku! Szkoda, ze niektorych trzeba kultury w sadach uczyc. Zadne stanowiska nie pomoga jak sloma z butow wystaje. Wstyd z takim wice. No ale “jaki pan, taki kram”.

  Najlepsze: Dobre 27 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)