Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Wyganowski złożył oświadczenie majątkowe. Kiepściutko …

wyganowski_a_

Źródło:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/7459

38 komentarzy

 1. Oświadczenie majątkowe jest nie kompletne . Gdzie sie podziały mieszkania w Szczecinie , dom w Stepnicy ,hektary ziemi (przygotowane pod wiatraki) oraz stacje paliw?????

  Najlepsze: Dobre 16 Słabe 1

 2. Nawet bez żadnej analizy, tylko na podstawie powyższych komentarzy widać, jakim poparciem w społeczeństwie Stepnicy cieszy się obecny układ.
  Tylko mocne uderzenie prawa może ten układ zmieść z gminy.
  Macie jakieś dowody przekroczenia prawa przez obecny układ?

  Najlepsze: Dobre 15 Słabe 3

  • mieszkania komunalne dalej w prokuraturze …

   Najlepsze: Dobre 16 Słabe 1

   • W dniu jutrzejszym w programie lokalnym Telewizji Szczecin, wyemitowany będzie program – relacja z dzisiejszego spotkania na temat “sadzy” z mieszkańcami Stepnicy lub jak to powiedział na ostatniej sesji RM pan Ławicki, między innymi z grupą “pieniaczy”.
    Nie wiem czy będzie wyemitowana tzw zajawka na temat istniejących papierów – dowodów matactwa w sprawie ” dobrej wody dla Budzienia” gdzie ludzie dalej skarżą się na problemy z wodą! Jak widać, zbudowany zbiornik wyrównawczy nie spełnia oczekiwań mieszkańców Budzienia pomimo wydanych kolejnych środków na zatuszowanie oszustwa!!

    Najlepsze: Dobre 19 Słabe 3

    • Słyszałem,ze teraz maja budować przetwórnie sadzy w Gasierzynie. Czy to prawda???

     Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

     • a co obiecali, że drogę naprawią?

      Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

     • Ja tam optuję za elektrownią atomową w Gąsierzynie lub w Kopicach.
      Woda blisko do chłodzenia reaktorów, same mądrale tam mieszkają to i z naborem wysoko kwalifikowanej kadry zarządzających nie będzie kłopotu.

      Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

      • Skoro dyskutujemy na tak wysokim poziomie , to ja optuję za miejscowością Łąka . Tam to dopiero mieszka mądrala nad mądralami . Całą naszą społeczność nazwał PIENIACZAMI , ludzi którzy walczyli o swoje zdrowie , życie , o środowisko , o przyszłość pokoleń .Taka osoba nie powinna reprezentować mieszkańców . Jestem ciekaw jak nazwał mieszkańców Łąki i siebie , którzy walczyli z biogazownią ? Bo walkę z PRZETWÓRNIĄ SADZY nazwał pieniactwem . Jak obserwuję siebie i innych mieszkańców , to nikomu PIANA z buzi nie ciekła i nie cieknie .

       Najlepsze: Dobre 18 Słabe 0

     • przetwórnia sadzy powinna powstac w mateczniku Goebelsa, czyli w Gasierzynie …

      Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

  • Oświadczeni majątkowe jest nie pełne . Gdzie jest dom, mieszkania, hektary ziemi, oraz stacje paliw??? czyżby nasz Pan i Władca przepisał wszystko na dzieci i Daniele?????

   Najlepsze: Dobre 18 Słabe 1

 3. Ale patola ma się dobrze, kolejny wyjazd do spa z całym ops i na to pieniądze są a np dla dzieci na angielski nie ma!!!!!! A Pan Burmistrz to wie o takich podejrzanych wyjazdach!!!!! Może trzeba by się tty zainteresować.

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 5

 4. “Pajacu , jełopie nie widzę ,ale czuję, że okreslenia pasują do autora wpisu 😉 “Poniał” ,rozumie ten szkolny w Maskwie 🤔 jednak stawiam ci wysoką ocenę za najlepszy artykuł z lizodupstwa🤗

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

  • A dziękuje chociaż tyle za lizodupstwo ” człowieku ja tak samo widzę to co się dzieje w naszej ,ale takie słowa wypisywać jak dajecie się “ruchać” itd. to jest język inteligentnego człowieka ? za kogo Ty się uważasz że tak sobie pozwalasz pisać ? ogarnij się a będzie Ci lepiej żyć bez tej zajadłości i jadu . A cha a w Moskwie ? nigdy nie byłem nawet za rzeką, Bug tak dla informacji .

   Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 7

 5. A co Cię jełopie to obchodzi ? każdy ma prawo do dysponowania swoimi pieniędzmi jasne ?.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 10

  • to są pieniądze publiczne a więc Twoje, moje i innych z tej Gminy obywateli. Więc chcę wiedzieć ile ma z tej lichej dla mnie posługi i skąd ma to na ” boku”.

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

  • a to dlatego, że emerytura obniżona to burymistrz nie dotrzymał słowa i znowu kandydował?
   Kasa, kasa? wiadomo nie za kompetencje

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

 6. Prawdziwym przekleństwem w naszym społeczeństwie jest to że wszyscy chcą zaglądać wszystkim do ” kieszeni” , to jest po prostu nie smaczne i należy do prymitywnego zachowania tak tak, pewnie nie ,którzy się poczują urażeni ?.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 8 Słabe 16

  • Grosza publicznego się zachciało?
   Jak tak, to trzeba pokazać swoje finanse publicznie.
   Tak jest we wszystkich normalnych krajach.
   W USA weryfikuje to skarbówka i po krzyku.

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 2

  • Otórz myli się Anonim, że konieczność publikacji oświedzeń majątkowych jest jakim kolwiek przekleństwem. Jest to jedyne narzędzie weryfikacyjne, którym ludzie mogą zmierzyć adekwatność zarobku urzędnika do jakości jego pracy. Prawdziwym przekleństwem naszego nieszczęśliwego narodu są właśnie takie andreasy, które “przewerbowały” się na stronę udręczonego luda z pozycji ciemiężyciela i na stare lata bezczelnie doją Rzeczpospolitą. Nie każdy mógł sobie pozwolić na hangałty w Moskwie pod czujnym okiem ZDradzieckiej agentury. Jak ktoś tego nie rozumie to jest po prostu mało spostrzegawczym idiotą. Ten zdemoralizowany moskiewski wysłannik legitymujący się na Andrzej W. stanowi prawdziwe zagrożenie dla gminy właśnie dla tego, że nie podjął się urzędu dla zwiększenia dobrobytu mieszkańców tylko dla bezpiecznego dotrwania do końca swojego parszywego życia. Ktoś taki NIE MOŻE być dobrym urzędnikiem. Póki co to gość po prostu rucha was jak tylko mu się nadstawicie i bardzo dobrze, że musi się tłumaczyć ze swojego dochodu, tyle waszego co mu się na ręce popatrzycie. Niech go wreszcie wsadzą za te jego “sukcesy”.

   Najlepsze: Dobre 15 Słabe 6

   • ” Precz z Komuną ” ? a co Ty jeszcze w niej tkwisz-,żyjesz ? chłopie jad jakim się popisałeś w swoim opasłym komentarzu aż się przelewa to czuć, dobrze że nie widać a do tego Twoja nienawiść do Burmistrza i obraźliwe zdania to szczyt CHAMSTWA jaki prezentujesz porównywalny do Montevrest !.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 8

    • Kup sobie słowniczek ortograficzny lizodupie burego!

     Najlepsze: Dobre 7 Słabe 2

     • Hej pajacu przecież ja nie pisałem sprawdzianu na ortografię tylko na temat , tylko chciałem się ustosunkować do Twojego chamskiego komentarza-artykułu poniał ? P. recenzent ortografii ?.

      Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 6

 7. bo oni tak piszą bez przecinków ,i nie zaokraglają,a to może być 2 tysiące 596 zł i 99 gr ,tak jak jedna pani radna co taki majątek zgromadziła,,

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 8. Pokażcie proszę choć jeden pozytywny przykład efektów tej charówki ☺ to o wodę i wiele innych… nie będę już pytał ,pójdę na halę potrenować, cooo zamknięta? To mam pecha 🙃

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 9. Niejeden by chciał taka biedę klepać

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 10. Widzę że wy jak zawsze, tylko sensacji szukacie. Lepiej weźcie się za robotę i wtedy też będzie można na duperele wydać 😂😁

  Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 8

 11. Ileż trzeba mieć w sobie złośliwości i nienawiści aby takie bzdury wypisywać. Myślę, że sami siebie nienawidzicie. Weźcie się lepiej do roboty i to do odpowiedzialnej, może wam to dobrze zrobi i nienawiść wyfrunie w daleki świat.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 12 Słabe 14

  • Prawda boli?
   Trzeba było nie kraść!

   Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 6

  • Odpowiadam ” nienawiść” w naszym polskim społeczeństwie jest wyssana z mlekiem Matki niestety i niech nikt się czasem nie obraża !.

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

  • To nam nie wolno się już nawet pożalić przez internet, a ten sk….yn może chapać i się korumpować ile tylko fabryka dała ta?! Odczep się goścu! Na takiego też jest lekarstwo:

   Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 3

 12. Emeryturkę esbecką zabrali?
  he he he 🙂
  I dobrze zrobili!

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 3

 13. Ciekawe gdzie wyparowała GRUBA kasa zebrana przez te długie lata.
  Wyparowała? Wydał na duperele?

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)