Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

FELIETON: Awangarda absurdu

Szanowni Państwo!

Wystąpienia agenta o wdzięcznej ksywce Bolek, nudzą już chyba nawet najzagorzalszych zwolenników starego komunistycznego porządku i wiernych hasłu: „żeby wszystko było, tak jak było”. Te miliony, które nie stawiły się pod siedzibą sądu świadczą o tym dobitnie. Ile można wysłuchiwać „autorytetu moralnego III RP” o tym, że ma broń, której użyje, albo nie użyje, pokarze albo nie pokarze, a na pewno nie odda policji. Wszyscy już znamy na pamięć brednie o tym, jak to TW Bolek nie podpisał listy, którą może jednak podpisał, za co brał pieniądze, ale nie donosił, no może donosił, ale nieszkodliwie.

Obecnie najtęższe głowy prawnicze wysilają się, nad odpowiedzią, czy będąc w stanie spoczynku można iść na urlop? Teoretycznie stan spoczynku wyklucza chodzenie, bo można się zmęczyć. Ale niezmordowana prezes w stanie spoczynku nie spocznie, póki zagrożone są interesy nadzwyczajnej ubeckiej kasty.

Brnięcie od kłamstwa do kłamstwa jest zawsze nudne, o czym można się było także przekonać na „przesłuchaniu Polski”, przed gremium Unii Europejskiej. Występuje jakieś dziewczę z zarzutami do polskiego premiera, o rzekome łamanie prawa kobiet. Co można odpowiedzieć, że jej donosiciele są w błędzie? Powoływanie się na oczywistości, to tylko strata czasu.

Nic więc dziwnego, że zapijaczony dygnitarz europejski pokazuje kto tu rządzi. Ale czy sterta nonsensów, jakimi zalewa nas Unia Europejska nie ma za zadanie skrywać czegoś, co te oczywiste bzdury mają przykryć? Obawiam się, że jest jeszcze gorzej. Po wyeliminowaniu prawdy i logiki z oficjalnego dyskursu, staniemy się bezradni i bezbronni, niezdolni odróżnić oczywistych absurdów takich chociażby jak wypowiadane przez Nowoczesnych posłów – wówczas już nawet cenzura Internetu stanie się zbędna.

Pozdrawiam i do następnej soboty

 

Małgorzata Todd

PS. Tu przykład tej porażającej Nowoczesnej głupoty

 Mix Kolonko Klarenbacha ZAMUROWAŁO po wypowiedzi posła z Nowoczesnej, jadą po nim jak po starej

26 komentarzy

 1. Poza osobistą nienawiścią nie masz medyku nic do zaoferowania. Bo cóż to za argument, że sprawiedliwość sądowa nie jest natychmiastowa? W ten sposób dowolnie możemy każdego opluć i usprawiedliwiać się tym, że wyrok sądowy zapadnie w odległym czasie.Nie jesteś wyrocznią sprawiedliwości i poza stoperanem nic nie możesz zaproponować.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 4

 2. Od kilku dni obserwuję atak Platfusów na Nową Stepnicę. Przejawia się (atak) wzmożonym zainteresowaniem członków platfusowej mafii tym portalem. Dodatkowo członkowie Platfusowej organizacji z daleka śmierdzą trepostwem. Wygląda to na atak WSI, która “nie istnieje”. Naszym milusińskim samorządowcom stepnickim zapaliło się podogonie?

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 2

  • Za dużo sobie wyobrażasz. Konkretnie to piszą trzy osoby. Jesteś jedną z nich. Drugiej osoby nie znam i ja jako trzeci. Nie jestem sympatykiem żadnej partii i wymyślanie mi od platformersów jest chybione. Nie jestem także “trepem” jak to zastało niezwykle delikatnie podkreślone. Napisałem kilka postów bo taką miałem wewnętrzną potrzebę. Nie zgadzam się z językiem moderatora na tym forum. Nie cieszę się z czyjegoś nieszczęścia, nie feruję o kimś wyroków dopóki nie zostanie ogłoszony prawomocne orzeczenie przez sąd i staram się nie używać plugawego języka. Ale oczywiście nie muszę wchodzić na to forum jeżeli nie jest to wolne forum mieszkańców gminy Stepnica.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 3

 3. Babcia myśli że jest drugim Michalkiewiczem

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 2

 4. Zwymiotować można po przeczytaniu tego,,felietonu,,
  co za obrzydlistwo

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 4

 5. Widocznie wolisz aby było “jak było”…

  Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 9

 6. Czyli wszystko jest w porządku? To co obserwujemy to postęp i umacnianie demokracji? Jeśli tak to jestem spokojny i idę oglądać w dzienniku telewizyjnym kolejną gospodarską wizytę pierwszego sekret……..ups Pana Premiera.

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 7

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.