Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Z gęby cholewa – Wyganowski zmienił zdanie i jednak chce ponownie kandydować!

Nie warto liczyć na składane przez Wyganowskiego obietnice. Z gęby cholewa.

Jeszcze dwa lata temu Wyganowski mówił, że jest to jego ostatnia kadencja. Najwyraźniej jednak ostatnio zmienił zdanie i chce ponownie kandydować na stanowisko burmistrza!

A oto głodne kawałki jakie sprzedaje w Gazecie Goleniowskiej (nie polecamy):

– Zdrowie jeszcze dopisuje, chcę więc kontynuować pracę – mówi. – W planach mam tworzenie infrastruktury, która poprawiać będzie komfort życia mieszkających tu ludzi. Najważniejszy cel to rozbudowa szkoły w Racimierzu, bo uczniowie już się w niej nie mieszczą, dokończyć musimy także urządzanie świetlicy socjoterapeutycznej w Łące, oczywiście trzeba też będzie remontować drogi. Program wyborczy będzie więc nastawiony nie na jakieś wielkie przedsięwzięcia typu marina jachtowa, ale mniejsze, bardziej przyziemne, ale oczekiwane przez mieszkańców.

Wyganowski jest działaczem Platformy Obywatelskiej.
Jest objęty tzw. Ustawą Dezubekizacyjną.

Źródła:

 1. https://pl.wiktionary.org/wiki/robi%C4%87_z_g%C4%99by_cholew%C4%99

10 komentarzy

 1. Bardzo dobrze niech startuje ma moje poparcie.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 13

  • W tej gminie zwolenników obecnego układu jest mnóstwo. Obawa przed nowym! Normalny odruch niewolników.

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 4

 2. emeryturka ubecka chudziutka co tu robić trzeba dalej pracować

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 1

 3. to połowica nakazała😜 bo jak tu żyć z nędznej emerytury głosiła już dawno holując pełen kosz w biedrze🙄A tyle jeszcze do zrobienia ;kino ,dach fitteatru, zjeżdżalnia gdzieś tam jęczą ,że wody im brakuje powiedzą, że tchórzę 🤣

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

  • To niech zostanie europosłem – przyjmniej się go pozbędziemy 🙂 !

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

  • Daniela nie będzie żyć z golasem? he he he 🙂

   Najlepsze: Dobre 11 Słabe 1

  • Za 4 lata zrezygnuję

   STEPNICA. Andrzej Wyganowski, burmistrz Stepnicy, zapowiada swoje odejście po zakończeniu zaczynającej się właśnie kadencji władz samorządowych. Nie będzie ponownie kandydował.

   „-16 lat kierowania gminą to wystarczająco dużo, w następnych wyborach już nie wystartuję. To ostateczna decyzja, której nie zmienię. Dlatego już dziś ją zapowiadam, by mój następca miał czas się przygotować do funkcji burmistrza Stepnicy” – powiedział nam A. Wyganowski.
   Obecny burmistrz rządzi od roku 2002. W dorobku ma uratowanie gminy z katastrofy finansowej, która nawet zagrażała jej dalszemu istnieniu. Drugim ważnym sukcesem było wywalczenie ponad 100 milionów zaległego, należnego gminie podatku; te pieniądze pozwoliły w ciągu kilku lat zmodernizować i uatrakcyjnić Stepnicę.

   http://www.goleniowska.com/material,za-4-lata-zrezygnuje,16080.html

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

   • “zdrowie dopisuje, sraty taty. Po prostu smrodu koło dupy za dużo i trza pilnować, zacierać ślady oraz liczyć na to, że przez kolejne lata przykre sprawy przyschną, że może NS się zmęczy ;), a i wychowa się w końcu jakiegoś godnego protektora własnego szamba. Oczywiście ten żłób, przekonany o swej boskości, choćby i nie miał nic za uszami to będzie się czołgał na korpusie żeby tylko kontynuować to swoją wieloletnią bufonadę. Taki to typ, takie to nasze nieszczęście 🙁

    Najlepsze: Dobre 19 Słabe 3

   • Mam nadzieje ze Bedzie ktos chetny do startowania w wyborach na burmistrza. W ostatnich to porazka byla calkowita

    Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)