Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

IMGW: ostrzeżenie przed ulewami i burzą

Intensywne opady deszczu i burze nie ustępują. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenia. Popada i zagrzmi m.in w woj.: zachodniopomorskim.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym okresami silnym. Miejscami spadnie od 30 mm do 50 mm deszczu. W trakcie opadów wystąpią burze z porywami wiatru do 80 km/h – czytamy na stronie IMGW.

3 komentarze

 1. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed opadami deszczu, okresowo o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana ich wysokość od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 45 mm. W trakcie opadów, które mogą potrwać do rana w środę 18 lipca, będą występować burze z porywami wiatru do 65 km/h.

  Ostrzeżenie dotyczy powiatów: białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gryficki, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, policki, sławieński, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki. Obowiązuje do godz. 8 w środę 18 lipca

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Geblewicz zaczął chyba kampanię.
  Zaczął od przechwałek ile to środków “zainwestował”.
  Ciekawe czy wliczył w to kasę meliorantów (600 milionów złotych).
  Ta inwestycja była szczególnie udana 🙂

  http://www.gs24.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/860-mln-w-6-lat-marszalek-pieknie-wydalismy-kazde-euro-i-wylicza-lista-inwestycji,13345650/

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 3. Tusk był u wróżki ! a ta mu przepowiedziała : widzę Twój powrót do kraju , piękny odkryty , długi samochód , setki tysięcy Polaków na ulicach Cię wita , jeszcze nie widziałam tak szczęśliwych Polaków ! flagi , machają rękoma , a ja , a ja też do nich macham ? no nie a jak , przecież trumna zamknięta.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 4

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)