Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

VIDEO: XXVI Sesja Rady Miejskiej

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

 

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

 

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

27 komentarzy

 1. Hmm nie tylko ręce opadają ale i szczęka to jest parodia posiedzenia rady Miasta i Gminy to jest pokaz jak obrady nie powinny się toczyć masakra, Ci dwaj Panowie nie powinni już nigdy być wybrani jako radni dla dobra wszystkich mieszkańców Gminy Stepnica !.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 2. on już w rozkroku jedną nogą w PISie zaraz powie,że tak prosili i nie miał wyjścia musiał zmienić barwy

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 3. Słyszeliście na nagraniu jak gruby bredzi że nawet PiS go docenia :-)?
  Chyba w ZK Nowogard :-)!

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 4. Vice i skarbnik nie bronia tylko pensji grubego.
  One bronia swoich!
  Za duzo pracy? Zatrudnic kogos kolejnego za rozsadne pieniadze. Nie? Bo co?

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 5. W takim tropiku wyhodować taaaaaki wiecheć to nie lada sztuka ,chociaż nie jestem pewien czy to nie grzybienie z jej zalewu🤗 i niepowtarzalne życzenia -“bądź nam ,rządź nam ,narób jeszcze więcej więcej ” a my będziemy sprzątać 🤔😪

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

 6. To w jaki sposób został potraktowany Pan Jacewicz jest skandaliczne. Ławickiemu chyba już całkiem na łeb padło. U bolszewików niewątpliwie zrobiłby karierę. Ale najbardziej przerażające jest to, że nikt z innych obecnych na sali radnych nie sprzeciwił się chamskiemu, uwłaczającemu godności człowieka zachowaniu. Nie bolą Was szyje od machania łebkami i przytakiwaniu temu kretynowi. W czasie Rady Gminy nie ma czasu na ważne sprawy dotyczące mieszkańców gminy ( pytania dotyczące Kopic) jest natomiast na wręczanie kwiatów Wyganowskiemu i głupkowatych wypowiedzi jego przydupasów. Ławicki zmarnował więcej czasu na niedopuszczenie Jacewicza do głosu i jego obrażanie niż dyskusja o sprawach gminy. Tłumaczenie Burmistrza, że nie ma czasu zjeść spokojnie śniadania i nie śpi po nocach gdyż jest tak zapracowany, i dlatego zarabia tak duże pieniądze jest tak głupkowate, że już nawet nie śmieszy. Nikt Wyganowskiego na siłę na stanowisku nie trzyma. Źle się dzieje, bardzo źle. Łzy się cisną do oczu.

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 0

  • Nie śpi po nocach ten kto ma nie czyste sumienie.Czegoś najwyraźniej się boi.Popieram niech odejdzie ! Ale gdzież by ?Może biedak jeszcze wyrwać kasę te tępaki na rozkaz wodza uchwalą .Wszyscy te obwiesie mają za uszami.Takich sesji to w całej Polsce chyba nie znajdzie wstyd mieszkać.O Boże co jakiś czas gożej i gożej.

   Najlepsze: Dobre 18 Słabe 0

  • Dla mnie również całkowicie nie zrozumiałe jest że tzw. nasi radni nie reagują na takie zachowanie zarówno prowadzącego jak i radnego P. Jacewicza, to też nie jest normalne , ale jak się wybiera tych samych radnych ??? od kilku kadencji np. P. pielęgniarkę czy P. Dąbrowską no i P. Nowaka to mamy odpowiedź a wybór P. Gidokejt to jest przykład bez precedensu godny pożałowania !.

   Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 7. Burmistrz 10000zł pensji
  Pracownik Ikea 2000zł pensji

  Czyli średnio mieszkańcy Stepnicy zarabiają 6000zł.

  Najlepsze: Dobre 15 Słabe 0

 8. czy swoją postawą pan jeszcze cokolwiek reprezentuje ?jak można nie reagować !!! na tak chamskie zachowanie tego typa !!! on powinien przeprosic Wszystkich oglądających .Rozpoznanie – ewidentny brak alkoholu we krwi alkoholika tak działa.

  Najlepsze: Dobre 30 Słabe 1

 9. Dziwne może nawet nie że ktoś taki pracuje w PCPR jaki on ma szacunek do tych biednych dzieci matek którym ma pomagać z walką przemocy w rodzinie kiedy on sam to stosuje.Brak poprostu słów żygać się chce . Obleś do potęgi entej

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 1

 10. Następnym razem proszę o kadr spod stołu, musi tam być pełno słomy….

  Najlepsze: Dobre 16 Słabe 1

 11. Taki typ czlowieka jak Lawicki – chamski, arogancki,bezczelny, ignorujacy innego czlowieka- w tym przypadku radnego Jacewicza , nigdy nie powinien zajmowac takiej funkcji. Wyborcy powinni juz dawno pozegnac sie z nim i podziekowac mu za destrukcyjne dzialania w Radzie Gminy- rodem typowe w komunie. Wstyd panie Lawicki- takiego chamstwa i ” buractwa” ze strony przewodniczacych rad innych gmin nie widzialam. W S T Y D !!!!

  Najlepsze: Dobre 26 Słabe 1

  • A co, Ławicki dopiero się narodził, że nikt nie wiedział, jaki poziom kultury ten człowiek reprezentuje?
   Otóż nie; pan Ławicki od kilkudziesięciu lat jest regularnie wybierany do rady gminy.
   Ktoś wreszcie głosuje na tą osobę! Nie wierzę, że wszystkie głosowania były sfałszowane. Czyżby kultura głosujących na Ławickiego była równoznaczna z powszechnie tutaj krytykowanym przewodniczącym rady gminy?
   Wszystko się kończy, myślę, że praca Ławickiego “dla dobra gminy Stepnica” dobiega kresu.
   Po występie pana przewodniczącego na ostatniej sesji Jego fani wreszcie zrozumieli swój fatalny błąd.
   Tak przypuszczam…

   Najlepsze: Dobre 17 Słabe 0

 12. jeśli stwarzasz zagrożenie to nie siadaj za kierownicę nikt nie zamierza rozczulać się nad tym , że miałeś wypadek przy okazji może zaznasz jaki komfort mają dojeżdżający uczniowie ,którym nikt nie usprawiedliwia nieobecności spowodowanej brakiem komunikacji może wreszcie zaczniecie myśleć nie tylko o sobie

  Najlepsze: Dobre 29 Słabe 1

 13. Wsłuchałem się w wypowiedzi pań Rogalskiej i Rzymczyk w uzasadnienie ustanowienia wynagrodzenia Burmistrza Wyganowskiego!! Niestety potwierdziły jedno: obie wymagają obserwacji psychiatrycznych o stanie ogólnym zdrowia!! Taak!! Nawet w czasach bolszewickich takiego prymitywizmu i arogancji urzędników samorządowych, nie spotykało się!! Jakieś granice obowiązywały!! Łaskę wielką wszyscy z Wyganowskim na czele czynią, że w ogóle cokolwiek robią za publiczne pieniądze!!! FOLWARK METROPOLITALNY STEPNICA!! O całkowitym zbydlęceniu tego “ławickiego czy jak mu tam” nie ma sensu cokolwiek mówić, gdyż jego postawa jest odzwierciedlaniem postawy całej części rady spod znaku “nasza gmina stepnica” !! Jest to sygnał wyraźny aby wybory samorządowe odbyły się bez dominacji ludzi spod tego komitetu, wybór tych ludzi grozi upadkiem tej gminy i sponiewieraniem wszystkich, którzy nie będą leżeć krzyżem u ich stóp!! Ta sesja obnażyła całą patologię władzy tej Gminy!!

  Najlepsze: Dobre 39 Słabe 4

  • Nie wiedziałem, że jest pan specjalistą – lekarzem psychiatrii. Wpisy pana są zawsze podle oceniające ludzi, poniżające, ubliżające nie mówiąc o ordynarnych i obrzydliwych wpisach. To chyba z pana głową jest coś nie tak, a może jesteś już na leczeniu psychiatrycznym.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 7 Słabe 19

   • słabe

    Najlepsze: Dobre 9 Słabe 2

   • Panie Psychiatro, zgadzam się że język Pana Daszkiewicza jest ostry i trudny w odbiorze dla kulturalnego człowieka. Ale dotyka istoty problemu jakim jest nieetyczne postępowanie obecnej władzy gminnej. Przedstawiciele tej władzy zachowują się niezwykle prymitywnie. Brak szacunku dla przeciwnika politycznego przejawiający się w brutalnym przerywaniu swobody wypowiedzi, szydzenie w niewybredny sposób i inne równie zasługujące na potępienie zachowania poniekąd usprawiedliwiają Pana Daszkiewicza.

    Najlepsze: Dobre 14 Słabe 1

   • Nie jestem na leczeniu!!! Wróciłem po tygodniowym rejsie na Morzu Bałtyckim i dowiedziałem się, że osobom publicznym takim jak przewodniczący RM Stepnica przy akceptacji “lojalnych bezradnych” można ludzi gnoić, wnosić o sprawy karne tak jak w przeszłości z zamiarem posadzenia w więzieniu w trybie inkwizycyjnym lub jak widzę, jeśli ktoś wyraźnie, bez ogródek napiętnuje patologię lokalnej władzy to po moskiewsku stawiacie diagnozę kwalifikującą do psychiatryka!! Taką metodą zwalcza się politycznych i głośno wytykających zło,: w Rosji!! Panie psychiatro!! Jeżeli osoby spoza członków Rady, tak jak te dwie Panie, zatrudnione na podstawie umowy o pracę , czerpiące pożytki z samorządowej kasy, zabierają głos w sprawie wynagrodzenia Burmistrza w tak prostackiej i wręcz prymitywnej formie to niestety nie można inaczej oceniać takich zachowań!! ” Zmęczenie, po nocach nie śpi i w ogóle ledwie żyje” !!!
    Radnym wypada takie teksty wypowiadać ale nie tym dwom Paniom bo wychodzi z tego PARANOJA!! Nienormowany czas pracy, dyspozycyjność w służbie samorządowej i poświęcenie zdrowia, są wpisane w obowiązki, które ten Pan przyjął godząc się na burmistrza!! Jako mieszkaniec tej wspólnoty samorządowej mam prawo wyrazić swój osąd na to w jaki sposób gospodaruje się moją cząstką budżetu tworzonego z moich podatków!! Skoro pan tego nie rozumie to proponuję się doedukować, najlepiej zacząć od podstawówki!!

    Najlepsze: Dobre 16 Słabe 2

    • Wice i skarbnik w ogóle nie powinny się wypowiadać o zarobkach burmistrza!
     To nie one są pracodawcą burmistrza tylko mieszkańcy.
     To tak jakby zachwalały swoje zarobki – co z resztą robią – takie zapracowane …
     Zapracowane? To trzeba znaleźć wypoczętych pracowników!

     Najlepsze: Dobre 8 Słabe 1

 14. Rysiek tu się też już wypaliłeś. Mamy dość oglądania twojej gęby i tych dyrdymałów

  Najlepsze: Dobre 36 Słabe 2

 15. Kwiaciara na stanowisku – jedna jedyna!

  Najlepsze: Dobre 21 Słabe 0

 16. Ławicki od początku czytać nie umie i oczywiście nie przyznaje się do błędu, myli się, jest agresywny, , udziela głosu, potem przerywa, nie pamięta co komu dostarcza, o czym gada? gada, aby gadać, ubliża – KOSZMAR i kompletny brak kompetencji!

  Najlepsze: Dobre 29 Słabe 3

  • ale ta cała Rada , z pod znaku “Nasza Gmina Stepnica” to KOSZMAR. No i ta “zapracowana księgowa”…żenada.

   Najlepsze: Dobre 18 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)