Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

REGION: Odsłonięcie pomnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie

goleniow.net.pl

W sobotę 16.06.2018r. w Szczecinie odsłonięty został pomnik ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pomnik został zlokalizowany obok siedziby “Solidarności” przy Alei Wojska Polskiego.

Pomnik z brązu na którego cokole umiejscowiono postać Prezydenta w pozie marszu, ma wysokość dwóch metrów, Na klapie płaszcza umiejscowiono znaczek „Solidarności”. Pieniądze na pomnik zostały zebrane przez Komitet Społeczny Budowy Pomnika Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie. Autorem rzeźby jest Stanisław Milewski.

W uroczystości brały udział najważniejsze osoby w państwie,Premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, minister Joachim Brudziński oraz inni Parlamentarzyści i Ministrowie

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

Zródlo:

 1. http://goleniow.net.pl/comment.php?comment.news.7532

11 komentarzy

 1. Sesja super gruby bardzo zbiedniał boi się o swojego Maćka więc nieporadni zabawiają się w Matkę Teresę z kalkuty co im rząd będzie decydował o jego pensji pan karze sługa musi no na usta się pnie skurwysyństwo dla radnych mydełko fa z poślizgiem w samą dupę grubego smrud z daleka a gdzie w tym wszystkim są mieszkańcy? Nikt nie pyta ogółu jak wydawać kasę.

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

 2. Żone Gawełkową posadzą.
  Za pranie brudnych pieniędzy 🙂

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 3. Kaczyński jako prezydent Warszawy i Polski to zupełnie coś innego niż jego poprzednicy. Przede wszystkim nie był umoczonym jako TW.

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 3

 4. szkoda kasy szczególnie tej wywalonej lekką ręką na uzdrawianie szpita ,który miał nas uzdrawiać a z tego co widać usmiercanie wychodzi im najlepiej 😪😪

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 5. Prezydentura Lecha Kaczyńskiego była nieudolna, słaba, niedecyzyjna. Prezydent wbrew kreowanemu przez PiS mitowi nie prowadził efektywnej polityki europejskiej, efektywnej polityki powstrzymywania Rosji i efektywnego dialogu społecznego.Według opinii wielu osób przyczynił się wraz z gen. Błasikiem do śmierci 95 osób w Smoleńsku.Jego poparcie w społeczeństwie było bardzo słabe, a jego braciszek próbuje Nam wmówić że był bohaterem itd. Według mnie szkoda tego brązu na ten pomnik, szkoda kasy. Lepiej wydać taką kasę na szpitale lub posiłki w szkołach dla dzieci z biednych rodzin bo jak wiadomo +500 nie wszędzie działa.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 8

  • jestes idiota

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 3

   • Wiem prawda boli. Bo ma boleć!. Brak Ci argumentów?. Stać Cię tylko na obrażanie ludzi?. Typowe dla zwolenników ”dobrej zmiany”. Wnosząc z Twojej krótkiej wypowiedzi nie reprezentujesz zbyt dużego poziomu intelektualnego. Swoje braki w oczytaniu i braku wiadomości na temat rzeczywistej sytuacji politycznej w kraju kompensujesz agresją i ślepym oddaniem dla partii służącej pedofilskiej mafii z watykanu kradnącej ile się da i gdzie się da.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 3

 6. nasza władzuchna !

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)