Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

WAŻNE: Dokumentacja medyczna uczniów do odbioru!

W związku z rezygnacją ze sprawowania opieki pielęgniarskiej w środowisku nauczania i wychowania od dnia 01.04.2018 roku przez Panią Małgorzatę Rybałt (pracownika NZOZ VITA-S) nad uczniami Szkoły Podstawowej w Racimierzu, informujemy, że wszelka dokumentacja medyczna uczniów dostępna będzie do odbioru przez opiekunów prawnych lub faktycznych w siedzibie NZOZ VITA-S,  ul. Krzywoustego 23 a w  Stepnicy.

 (Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie organizacji profilaktycznej opieki zdrowotnej nad dziećmi i młodzieżą z dnia 28 sierpnia 2009 r. (Dz.U. Nr 139, poz. 1133) oraz Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz.U. 2009 Nr 52 poz. 417)

Wspólnicy NZOZ VITA-S s.c.:
Aniela Byczkiewicz i Marek Halicki

Tagi:

23 komentarze

 1. PiS 46%
  PO 16%
  SLD 6%
  K15 5%

  bez koryta:
  Nowoczesna 4%
  PSL 3%
  Wolność 2%
  Razem 1%

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 2

 2. “Przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie Łukasz Mituła ogłosił dzisiaj, że rezygnuje z członkostwa w Platformie Obywatelskiej”

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

  • 7 kwietnia stanął w ogniu dom w kopicach żadnej wzmianki na stronie gminnej co znowu nic się nie stało ? Potrzebna pomoc sam został człowiek który potrzebuje kogos do pomocy założenia dachówki i materiałów budowlanych deski łaty belki i tym podobne.No cóż jak zwykle po Stepnicku.

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

   • Słyszałem właśnie wdniu pożaru obiecanki wodza że pomoże i da ludzi do pomocy już jest wtorek i cisza przyjechali zobaczyli odjechali.Nawet dzielny sołtys nic nie robi apowinien wesprzeć jakąkolwiek pomoc swoją kandydaturę poparł poszkodowany. Jedna rodzina w pierwszych godzinach po pożarze chętnie zaangażowała swoją pomoc bo został sam .Mam pytanie ile jeszcze mósi się stać tragicznego żeby społeczeństwo reagowało ?.Nie chce się gadać ręce odpadają.

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

   • Wszystko opanowane; dachówki z powrotem na dachu, przyjechali traktorem z gminy i pomogli w naprawie uszkodzeń.
    Rada Sołecka (coś takiego jest w Kopicach?) rzeczywiście mogłaby pomyśleć i wprowadzić w czyn pomoc sąsiedzką zbierając dobrowolne datki mieszkańców na wyremontowanie spalonych pomieszczeń.
    W końcu na szczęście nie codzień są pożary w gminie.
    @Mania,
    Spróbuj napisać jeszcze raz, bo trudno zrozumieć o co tobie chodzi; czy o pochwalenie tej rodziny, co tam
    ” w pierwszych godzinach po pożarze chętnie zaangażowała swoją pomoc “, a może ta rodzina ZAARANŻOWAŁA pomoc innych rodzin?

    Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

    • Dachówki owszem połżone ,dwoch pracowników przybyło z gminy i to na tyle .Jak znam włodarzy ze Stepnicy dadzą parę groszy na otwarcie łez i załatwione.Co do tej rodziny co pijesz w przeciwieństwie do Ciebie jak widać ich bezinteresowność wyróżnia wśród mieszkańców Kopic.Każdemu bez wyjątku może się wydarzyć nieszczęście nie muszę pouczać przykro jast zostać samemu sobie . No nie do wiary ,o czym ty piszesz wstyd weś siebie w takim nieszczęściu porównaj,znieczulico wstretna.

     Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 3. gdyby dyrektorka z powierzonych jej obowiązków wywiązywała się należycie to uczniowie zamiast czas wolny i 500+ przeznaczać na korepetycje przekazaliby kasę na wyrównanie uszczuplonej emeryturki…😜 i dyrektorka nie musiałaby pacholić w akcji zbierania podpisów POd hasłem “oddajcie emeryturę “… 😍

  Najlepsze: Dobre 21 Słabe 0

 4. do polityki jeszcze mobing na dowód jedna sprawa wygrana a niebawem będą nastepne .Przewodniczący powinien zainteresować się co w jego folwarku się dzieje .

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 0

  • Ławicki przewodniczący rady to mąż dyrektorki szkoły podległej Wyganowskiemu. Brawo cóż za kumoterstwo! Prawie jak w metropolii Stepnica.
   Dlatego pani dyrektor agituje. Jak odejdzie Wygan to zostanie bez pracy?

   Najlepsze: Dobre 20 Słabe 3

 5. Ja tam sobie chwalę. Fajna babka, dzieciaki ją bardzo lubią. Cudem mamy jeszcze pielęgniarkę i gabinet. W Racimierzu będą mieli kłopot, zresztą kto by tam wytrzymam z ich dyrektorką żoną przewodniczącego rady. Ciągle tylko polityka i polityka w tej szkole.

  Najlepsze: Dobre 24 Słabe 2

 6. Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  Najgorsze: Dobre 3 Słabe 24

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.