Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Pomoc bliżej niż myślisz – fizjoterapia w Stepnicy

“Szanowni mieszkańcy gminy Stepnica,
Nazywam się Oskar Drozdowski i jestem Fizjoterapeutą. Współpracuję z przychodnią Balticmed przy ul. Krzywoustego 5C w Stepnicy. Chciałbym przybliżyć Państwu termin ,,Fizjoterapii” – Terapii Fizycznej. 

Fizjoterapeuci leczą dysfunkcje układu ruchu, nerwowego, oddechowego, sercowo-naczyniowego, limfatycznego, moczowego a nawet trawiennego. Najczęściej do fizjoterapeuty zgłaszają się osoby które:

– w wyniku urazu uszkodziły staw np. kolanowy, biodrowy, barkowy,

– doznały udaru lub zawału serca,

– mają trudności z oddychaniem w wyniku przebytej choroby,

– zmiany miażdżycowe utrudniają im poruszanie się na długie dystanse,

– w wyniku przebytej choroby nowotworowej mają problemy z układem limfatycznym,

– cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Większość z nas bagatelizuje doznane kontuzje/dysfunkcje sądząc że, nic się nie stało lub myśląc że niewiele można zrobić. Prawda jest niestety odwrotna, nawet najmniejsze skręcenie stawu skokowego może być czynnikiem powodującym chorobę zwyrodnieniową w późniejszym wieku. Tak samo dolegliwości które zakłócają nasz komfort, jak przewlekłe bóle pleców, wysiłkowe nietrzymanie moczu, czy kłujący ból w łydce. Nie warto się męczyć i czekać aż “samo przejdzie”. W rzeczywistości może się okazać że, pomoc jest bliżej niż myślisz. A im wcześniej zgłosisz się do specjalisty tym krótszy będzie czas powrotu do zdrowia.

Więc jeśli coś Ci dokucza lub nie daje spokoju to jest to moment, w którym powinieneś zasięgnąć porady fizjoterapeuty. I nie ma tu znaczenia ile masz lat, czy ból pojawił się wczoraj czy miesiąc temu. Znaczenie ma Twoje zdrowie, które jest najważniejsze.

Oskar Drozdowski – Fizjoterapeuta

Przychodnia Balticmed

ul.Krzywoustego 5c, Stepnica
Tel. 91 418 85 99

UWAGA KONKURS “PO ZDROWIE”!

Redakcja forum Nowa-Stepnica ogłasza konkurs:

Dla trzech pierwszych osób z Gminy Stepnica, które wyślą e-mail podając swoje Imię i nazwisko na adres: redakcja@nowa-stepnica.x25.pl do wygrania jedna 45-minutowa sesja fizjoterapeutyczna u p. Oskara Drozdowskiego ZA DARMO.

Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na forum Nowa-Stepnica na potrzeby wzięcia udziału w konkursie, kontaktów z redakcją i ogłoszenia wyników konkursu.   

 

 

6 komentarzy

 1. że tylko do niego chodzisz a nie korzystasz z uslug 😉

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. Usiłuję znaleźć w rejestrze Krajowej Izby Fizjoterapeutów pana ,który oferuje usługi i widzę “nie odnaleziono takiego w rejestrze “😥😔 ??

  Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 3

 3. Zostało ostatnie miejsce!

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 4. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)