Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Plan zamówień publicznych na rok 2018

Źródła:

 1. http://bip.stepnica.pl/zamowienia/pokaz/6939

37 komentarzy

 1. Jak energetyka zniszczyła to niech bulą!!!

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 2. Gmina Stepnica zamiast inwestować w wodę dla mieszkańców buduje na potęgę oświetlenie uliczne w 2012 uzyskaładofinansowanie w kwocie 585 tys. a teraz LED, jakaś ciemnota czy co?
  http://archiwum.lgr-zalew.pl/index.php?/Nabory/ostateczne-listy-wybranych-operacji-w-ramach-i-konkursu.html

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Zjeżdżalnia na plaży. Co za kretyński pomysł. Kolejne przykrywanie kupy kupą. Plaża jest od początku zespsuta i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie takie pierdy, które tak naprawdę nic sensownego w naszym przypadku nie wnoszą. Wcześniej była/jest luneta za 9 tys., a teraz zjeżdżalnia za setki tysięcy. Inwestycja trwale nie rentowna, generująca stałe koszty dodatkowe i co gorsza nie poprawiająca tak naprawę aktrakcyjności a wręcz ją obniżająca. To ciągłe dążenie do obrazu jaki znamy z głośnych, burackich miejscowości nadmorskich, rzygać mi się chce. To pakazuje że lata mijają a ta cała nasza urzędnicza niudacz, niczego się nie nauczyła. Nie rozumie potencjału naszej gminy, pomimo tego że ciągle się o niego potyka. Co za dramat.

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

  • Utylizacja betonu PO Andrzeju będzie kosztować miliony …

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Szanowni mieszkańcy Stepnicy !!!Co my mamy za szczęście że takich radnych się wybiera co nic nie mają do powiedzenia w sprawach społecznych .Tylko burmistrz i przewodniczący rady są alfa i omegą w tej radzie .Stare komuchy którzy tylko wydają pieniądze na swoje cele ,a jakie ??? to przedstawię w planie zamówień publicznych na rok 2018 rok !!!!!!!!!!!!! 1. ścieżka rowerowa Stepnica -Widzeńsko na kwotę 959.400 zł ma być wykonana w I kwartale ???? jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto ,obecna ścieżka trudno to nazwać ścieżką służy myśliwym i transportowi leśnemu do jazdy samochodami .Inwestycja ta jest poronionym pomysłem ,mało tego pod względem czystości ,miejscem korupcyjnym . 2. Świetlica w Łące ???? dlaczego w Łące ? bo komuch przewodniczący chce startować ponownie być przy korycie ,dlaczego w planach na IV kwartał ??? bo wybory do samorządów jesienią .Nie neguję że w tej miejscowości należy wybudować świetlicę za 470. tyś zł pytam się dlaczego za taką tylko kwotę w Gasierzynie i Kopicach wybudowano każdą z nich za ponad milion ???? Gdzie w łące jest więcej młodzieży niż w tych dwóch miejscowościach . 3.I tutaj następny rodzynek ,aż się w pale nie mieści zjeżdzalnia na plaży ??? w III kwartale może by było lepiej przesunąć na IV kwartał i kwota 440 tyś zł parodia .Jakich mamy radnych ??? sterują nimi burmistrz i przewodniczący starzy komuniści i taktycy od rozgrywania takich spraw przed nowymi wyborami .Tym którzy są opornymi radnymi proponuje się ochłapy a ci zadowoleni łykają i są nasyceni .Jak długo jeszcze będzie to trwało ??? A gmina ma tyle problemów innych np. woda w Budzieniu , Stepnicy rury azbestowe w których płynie woda do picia itd ?? Co tam wybory wkrótce trzeba coś rzucić wyborcom niech się cieszą skąd my to znamy ??????,

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

 4. CBOS zapytał o znaczenie nadchodzących wyborów samorządowych. Dla 47 proc. Polaków są one bardzo ważne, a dla następnych 28 proc. raczej ważne. Natomiast dla 6 proc. badanych wybory samorządowe nie mają znaczenia, a dla 17 proc. raczej małe.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Sondaż IBRiS przeprowadzony w dniach 18-19 stycznia dla onet:

   PiS – 41.5 %
   PO – 20%
   K’15 – 7.2%
   SLD – 6.6 %
   Nowoczesna 6.1 %

   bez koryta:
   PSL – 4.5%
   Razem – 2.3%
   Wolność – 0.8%
   KNP – 0.0%

   niezdecydowani 10.8%

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • KU..WA, AAAA.. .” To się nagrało przed czy po wybuchu bomby? Jaro zapytaj Maciara bo nie jarze tego.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 1

  • No. I w Stepnicy Grubcio dostanie 99% głosów a Nowa Stepnica kogo wystawi na 1%?

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 1

   • Spox. Grubicio nie będzie miał, jako zapłacić za “umorzenia” z tych 1700 zł emeryturki.
    Jak tu żyć panie, jak tu żyć.
    A za Grubiciem cała reszta.

    Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 5. czy plan zmarnotrawienia środków publicznych? Szczególnie : poz.1 oraz 4. Firmy na terenie Parku lepiej opłacają pracowników znających języki obce, szczególnie angielski i niemiecki, a także hiszpański. Czy dzieci ze Stepnicy mają być biegłe tylko w tzw. łacinie ? To jest granda-pachnie na odległość “ustawką” pod kolesi.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 6. No to ci dopiero Jndi Ragandi co on może promowac? To partactwo na ktore wydal kasę a kto tu przyjedzie.? Chyba cyganie te niedobitki z tamtat się wywodza.

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 7. wyjeżdża z marszałkiem do Indii promować region.😥

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • ktoś tutaj na głowę już kompletnie upadł
   no chyba, że chcą założyć KASTĘ NIEDOTYKALNYCH 🙂

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Zabierają do Indii na pokaz, makietę technologii uzdatniania wody z Budzienia!! Doskonały dowód niekompetencji, korupcji, oszustwa technicznego z pokazem zatruwania ludzi syfiastą wodą pod nadzorem WOZ-u Burmistrza i Rady Gminy Stepnica oraz goleniowskiego Sanepidu!! Takiego nieudacznictwa przecież Świat nie widział, to zobaczy!!

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

  • Szanowni mieszkańcy Stepnicy ,zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców przychodzących na cmentarz ,by zwrócili uwagę na wałęsających się młodzików okradających groby ze zniczy oraz z urządzeń posiadających baterie .Ten incydent trwa od dwóch lat ,nikt tym się nie zajął dotychczas a szkody są coraz większe i dotkliwsze a od tego się zaczyna. Należy pytać młodzików co tam szukają ,dlaczego jeżdzą rowerami ,wrotkami deskorolkami czy to ma być miejsce zabaw ??? czy spokojnego spoczynku .Gdzie są rodzice ,szkoła w której tego tematu się nie porusza ?? Gdzie jest policja ,gdzie jest strażnik miejski który ściga tylko najbiedniejszych i karze ?????? PROSZĘ BY SZKOŁA W KAŻDEJ KLASIE PORUSZYŁA TĄ KWESTIĘ KRADZIEŻY NA CMENTARZU ,GDZIE JEST KOŚCIÓŁ ???????? Na grobie naszym już wyrządzono szkód na ok 150 zł ,a to tylko jeden grób a pytałem się innych ludzi też narzekają i dużych szkodach .Gdzie jest nowy właściciel który ma opiekę nad cmentarzem ??? Należy te kradzieże ukrócić a i całkiem zlikwidować .APEL – ZWRACAĆ UWAGĘ ZROBIĆ ZDJĘCIE MŁODYM ZŁODZIEJĄ I PODAĆ NA POLICJĘ DO SZKOŁY

   Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 8. Niech lepiej zadziałała cos z tymi studzienki posiadanymi i występującymi na Krzywoustego odcinek Ikea komisariat policji tragedia jakaś slalomie trzeba jeździć. I nie zapomnijmy o tym że wiosna tuż tuż place zabaw trzeba by było odświeżyć A może i nawet dodać jakiś nowy dzieci coraz więcej i nie maja gdzie się bawić Ale nie lepiej drogę dla rowerów zrobić tzn dla towarzystwa żeby mieli gdzie pedałowania.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Czemu droga rowerowa ma być remontowana, dopiero co ją wybudowali

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

   • Energetycy zniszczyli (rozjechali) ciężkim sprzętem. Swoje zrobiły także bobry oraz samochody!

    Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Wygan nie dba o dzieci to wiadomo od dawna, sprzedaż gimbusa, rozpadający się autobus dowożący uczniów, opłaty dla 3-4 latków za dojazd, likwidacja angielskiego,dyrekcja pod dyktando w ramach rozdawnictwa stanowisk – to norma. Ich nie obchodzą dzieci, tylko własny interes.

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Co do placów zabaw to miała się firma zajmować remontami ta co je stawiala przez jakis okres i co ano wielkie nasrane gie popsute sołtysi udaja że nie wiedzą.Niech się nie daj boże cos stanie gruby umyje raczki jak zwykle powie że nikt nie zgłaszał.

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • SUPER JAK SIĘ JEDZIE SAMOCHODEM ,MOŻNA POLICZYĆ WSZYSTKIE STUDZIENKI KANALIZACYJNE .ALE PO CO TO JEST DROGA WOJEWÓDZKA A PIENIĘDZY NIE MA ,SĄ TYLKO NA WOJAŻE DO INDII MARSZAŁKA GEBLEWICZA I ŚWITY Z PO .IM ŻYJE SIĘ LEPIEJ

   Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 9. Ciekawe kto wpadł na pomysł by zrobić parking dla tirów na trasie pomiędzy osiedlem orlikiem szkołą i halą gdzie każdego dnia biegają tłumy małych dzieci. Prokurator może być zainteresowany czyi to jest pomysł. Chwila nieuwagi i tragedia.

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 10. barany droga jest powiatowa

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • No właśnie dlatego jej nie bedzie powiat nie ma pieniedzy robią włodarze naszej gminy z wyborcow glupcow i za nic nas mają najwyższy czas to zmienic.Apel do mieszkancow .Dosyć już tego !! Gonić ich na cztery wiatry!!

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

   • zastanowić się nad nowymi radnymi
    najlepiej ludzie młodzi, niepowiązani układami z aktualną waaaadzą

    Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

   • W końcu pogonić emerytów z Urzędu Gminy i z szkoły ?? Oni już przyspawani są do foteli W gminie 7 osób p .Wyganowski ,Rzymczyk ,Atraszkiewicz ,Kisiel ,Zapała,Dolna,Dzieżgowska a w szkole p.Piznal ona chyba chce do 100 lat pracować a nic nie robi .Wszystkie te osoby należą lub sympatyzują z PO ,to wiadomo co ta partia reprezentuje ,widać i słychać w mediach .Pogonić w pierwszym rzędzie, dość korytowa !!! GMINA EMERYTÓW I TO MYŚLENIA KOMUNISTYCZNY !!!!!

    Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 11. znowu jakaś cholerna ścieżka rowerowa za setki tysięcy …

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

  • Zadnej ścieżki rowerowej nie będzie ani żadnej drogi do czarnocina wydali kupę forsy na projekt w zamian za tą forsę zmienili by nawierzchnię.To kielbasa wyborcza na tą droge nie ma pieniedzy.Po drugie to nie słońce buduje drogi jak to sobie odpisuje on ma gu……no do gadania.Jeżeli już to będą poszerzać o scieszce nie ma mowy to wieloletnia inwestycja i wszystko może się wydarzyć a wiadomo co.

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)