Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Plan zamówień publicznych na rok 2018

Źródła:

 1. http://bip.stepnica.pl/zamowienia/pokaz/6939

30 komentarzy

 1. Gmina Stepnica zamiast inwestować w wodę dla mieszkańców buduje na potęgę oświetlenie uliczne w 2012 uzyskaładofinansowanie w kwocie 585 tys. a teraz LED, jakaś ciemnota czy co?
  http://archiwum.lgr-zalew.pl/index.php?/Nabory/ostateczne-listy-wybranych-operacji-w-ramach-i-konkursu.html

 2. Zjeżdżalnia na plaży. Co za kretyński pomysł. Kolejne przykrywanie kupy kupą. Plaża jest od początku zespsuta i nic tego nie zmieni, a już na pewno nie takie pierdy, które tak naprawdę nic sensownego w naszym przypadku nie wnoszą. Wcześniej była/jest luneta za 9 tys., a teraz zjeżdżalnia za setki tysięcy. Inwestycja trwale nie rentowna, generująca stałe koszty dodatkowe i co gorsza nie poprawiająca tak naprawę aktrakcyjności a wręcz ją obniżająca. To ciągłe dążenie do obrazu jaki znamy z głośnych, burackich miejscowości nadmorskich, rzygać mi się chce. To pakazuje że lata mijają a ta cała nasza urzędnicza niudacz, niczego się nie nauczyła. Nie rozumie potencjału naszej gminy, pomimo tego że ciągle się o niego potyka. Co za dramat.

 3. CBOS zapytał o znaczenie nadchodzących wyborów samorządowych. Dla 47 proc. Polaków są one bardzo ważne, a dla następnych 28 proc. raczej ważne. Natomiast dla 6 proc. badanych wybory samorządowe nie mają znaczenia, a dla 17 proc. raczej małe.

  • Sondaż IBRiS przeprowadzony w dniach 18-19 stycznia dla onet:

   PiS – 41.5 %
   PO – 20%
   K’15 – 7.2%
   SLD – 6.6 %
   Nowoczesna 6.1 %

   bez koryta:
   PSL – 4.5%
   Razem – 2.3%
   Wolność – 0.8%
   KNP – 0.0%

   niezdecydowani 10.8%

  • KU..WA, AAAA.. .” To się nagrało przed czy po wybuchu bomby? Jaro zapytaj Maciara bo nie jarze tego.

 4. czy plan zmarnotrawienia środków publicznych? Szczególnie : poz.1 oraz 4. Firmy na terenie Parku lepiej opłacają pracowników znających języki obce, szczególnie angielski i niemiecki, a także hiszpański. Czy dzieci ze Stepnicy mają być biegłe tylko w tzw. łacinie ? To jest granda-pachnie na odległość “ustawką” pod kolesi.

 5. No to ci dopiero Jndi Ragandi co on może promowac? To partactwo na ktore wydal kasę a kto tu przyjedzie.? Chyba cyganie te niedobitki z tamtat się wywodza.

 6. wyjeżdża z marszałkiem do Indii promować region.😥

 7. Niech lepiej zadziałała cos z tymi studzienki posiadanymi i występującymi na Krzywoustego odcinek Ikea komisariat policji tragedia jakaś slalomie trzeba jeździć. I nie zapomnijmy o tym że wiosna tuż tuż place zabaw trzeba by było odświeżyć A może i nawet dodać jakiś nowy dzieci coraz więcej i nie maja gdzie się bawić Ale nie lepiej drogę dla rowerów zrobić tzn dla towarzystwa żeby mieli gdzie pedałowania.

  • Czemu droga rowerowa ma być remontowana, dopiero co ją wybudowali

  • Wygan nie dba o dzieci to wiadomo od dawna, sprzedaż gimbusa, rozpadający się autobus dowożący uczniów, opłaty dla 3-4 latków za dojazd, likwidacja angielskiego,dyrekcja pod dyktando w ramach rozdawnictwa stanowisk – to norma. Ich nie obchodzą dzieci, tylko własny interes.

  • Co do placów zabaw to miała się firma zajmować remontami ta co je stawiala przez jakis okres i co ano wielkie nasrane gie popsute sołtysi udaja że nie wiedzą.Niech się nie daj boże cos stanie gruby umyje raczki jak zwykle powie że nikt nie zgłaszał.

 8. Ciekawe kto wpadł na pomysł by zrobić parking dla tirów na trasie pomiędzy osiedlem orlikiem szkołą i halą gdzie każdego dnia biegają tłumy małych dzieci. Prokurator może być zainteresowany czyi to jest pomysł. Chwila nieuwagi i tragedia.

 9. barany droga jest powiatowa

  • No właśnie dlatego jej nie bedzie powiat nie ma pieniedzy robią włodarze naszej gminy z wyborcow glupcow i za nic nas mają najwyższy czas to zmienic.Apel do mieszkancow .Dosyć już tego !! Gonić ich na cztery wiatry!!

 10. znowu jakaś cholerna ścieżka rowerowa za setki tysięcy …

  • Zadnej ścieżki rowerowej nie będzie ani żadnej drogi do czarnocina wydali kupę forsy na projekt w zamian za tą forsę zmienili by nawierzchnię.To kielbasa wyborcza na tą droge nie ma pieniedzy.Po drugie to nie słońce buduje drogi jak to sobie odpisuje on ma gu……no do gadania.Jeżeli już to będą poszerzać o scieszce nie ma mowy to wieloletnia inwestycja i wszystko może się wydarzyć a wiadomo co.

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)