Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Zmiana na stanowisku wojewody zachodniopomorskiego!

Krzysztof Kozłowski, dotychczasowy wojewoda zachodniopomorski, został powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Repatriacji. Akt powołania wręczył mu Joachim Brudziński, szef MSWiA.

Krzysztof Kozłowski będzie nadzorował pracę Departamentu Prawnego w MSWiA, w którego strukturach funkcjonują między innymi wydziały legislacji i umów międzynarodowych, Departamentu Obywatelstwa i Repatriacji, zajmującego się obsługą Pełnomocnika Rządu ds. Repatriacji, a także Departamentu Zdrowia.

Z nieoficjalnych informacji dochodzących do dziennikarzy mówi się o tym, że już jutro zostanie powołany nowy wojewoda. Przypuszcza się ze nominację otrzyma też prawnik i adwokat – Zbigniew Bogucki, członek Prawa i Sprawiedliwości.

Źródła:

http://goleniow.net.pl/news.php

7 komentarzy

 1. a co pan wojewoda takiego wielkiego uczynił dla mas by żegnać go chorem itd blichtr ponad wszystko

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 2. podstawić taczkę pod drzwi Urzędu i zaprosić ” gościa” do podróży w jedną stronę? Jeśli ambitny, to zrozumie i skorzysta z darmowej wycieczki w szuwary, które chce tak ochoczo dotować. Jeszcze nie tak dawno, tak się załatwiało drażliwe, dla społeczności, przypadki. Chociaż, w przypadku Stepnicy, zabrakło by pewnie taczek w okolicy. O kurcze…ale się ” rymnęło “. A tak , na poważne, sięgając do kanonu naszej literatury- natura naszej władzy : choćby na bagnie, byle na Jagnie .

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 3. “żeby rządzić do końca świata “….. od jakiegoś czasu portfel jego jest jak cebula ,za każdym razem gdy go otwiera to płacze 😥 widziałam łezki zbierałam 😆….

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 4. Bez paniki miłośnicy samorządu stepnickiego. Nasz ukochany burmistrz ma takie wejścia i wyjścia, że będzie rządził do końca świata a nawet o jeden dzień dłużej. Obecna władza przeminie a nasz burmistrz będzie urzędował.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 10

 5. Andrzej kuźhwa chyba wypadłeś z gry 🙂

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 6. pan wojewoda dostał kopa w górę 🙂

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)