Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Protokół Nr XXI z obrad XXI Sesji Rady Miejskiej w Stepnicy z dnia 9 grudnia 2017 r.

 

 

 

Źródła:

 1. http://bip.stepnica.pl/dokumenty/6823

28 komentarzy

 1. Stawiam złoto całego świata że Gawłowi nic nie zrobią.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 4

 2. Czyżby radna Meszyńska znowu nie zabierała głosu ? Coś ona taka mizerniutka i niewyraźna. Martwię się o jej zdrowie. Może jej jakiejś witaminy brakuje ?

  Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 9

 3. Panie Redaktorze !! Proszę o interwencję bardzo ważną ,dla znajomych i nieznajomych .Otóż jestem mieszkańcem Stepnicy i już kilka razy interweniowałem w Starostwie Pow w Goleniowie ale odsyłano mnie z tym tematem do Szczecina .1. Dotyczy oznakowania na drodze S -3 dojazdu do Stepnicy ,jest tylko podana miejscowość ŚWIĘTE I RECŁAW ,BRAK INFORMACJI O STEPNICY .MOI ZNAJOMI Z AUSTRII I WĘGIER DOJECHALI DO WOLINA I TAM DOPIERO BYŁA TABLICA OZNAJMIAJĄCA DOJAZD DO STEPNICY .GDYBY OBOK ŚWIĘTA I RECŁAW NA TABLICY S-3 BYŁA STEPNICA NIE MUSIELI BY OKRĘŻNĄ DROGĄ JECHAĆ .JEST TABLICA OZNAJMIAJĄCA O DRODZE ALTERNATYWNEJ NAD MORZE I TUTAJ TAKŻE NIE MA NAWET WZMIANKI O STEPNICY ???? DLA MIESZKAŃCÓW STEPNICY TO NIE PROBLEM JADĄC ZE SZCZECINA ,ALE DLA OBCYCH LUDZI KATASTROFA ,A NIE KAŻDY KIEROWCA MA GPS ???????
  2. SPRAWA DOTYCZY OZNAKOWANIA NA DW,111 OD SAMEGO SKRĘTU Z DROGI S-3 AŻ DO MODRZEWIA ,NIE MA TABLICY INFORMUJĄCEJ ŻE JEST GDZIEŚ STEPNICA ?????? DLA MNIE TO JEST NA POGRANICZU LENISTWA ALBO GŁUPOTY,DECYZJE WYDANE Z ZA BIURKA !! I TAK KTO DAWNO NIE BYŁ W STEPNICY OD KILKU LAT JEDZIE PROSTO DO MIEJSCOWOŚCI ŚWIĘTA, BRAK OZNAKOWANIA ŻE NA PRAWO W MODRZEWIU DOJEDZIESZ DO STEPNICY .TERAZ NASTĘPNY PROBLEM CO WIOSNĘ NA TRASIE OD MODRZEWIA DO KĄTÓW SĄ USUWANE SUCHE DRZEWA ,MYŚLAŁEM ŻE WIOSNĄ 2017 ROKU BĘDĄ USUNIĘTE SUCHE GAŁĘZIE WISZĄCE NAD DROGĄ I SUCHE DRZEWA ,GDZIE TAM POZOSTAWIONO JE DO DNIA DZISIEJSZEGO. POMALOWANO TYLKO TAM GDZIE GAŁĘZIE ZOSTAŁY OBCIĘTE I OK .NAJWIDOCZNIEJ KIEROWNIK NADZORUJĄCY WYCINKĘ NIE MIAŁ CZASU SPRAWDZIĆ JAK ROBOTĘ WYKONANO .MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA JEŻDZI DO RODZICÓW TĄ DROGĄ I NIE WIDZI TEGO SYFU ??????? MOŻE TE SPRAWY GO NIE INTERESUJĄ ?? A TU CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW DRÓG .DOBRZE BY BYŁO ZNAĆ KIEROWNIKA OD EKSPLOATACJI DROGI 111 Z NAZWISKA ,BY W RAZIE WYPADKU /ZWALENIA SUCHEGO DRZEWA NA SAMOCHÓD LUB CZŁOWIEKA WIADOMO KOGO POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ. PROSZĘ O INTERWENCJĘ RYSZARD TORZEWSKI 72-112 STEPNICA TEL 609 ……….
  PS.MOŻNA WEJŚĆ NA FILM DW 111 JADĄC Z GOLENIOWA -STEPNICA -RECŁAW I WSZYSTKO ZOBACZYĆ JAKIE OZNAKOWANIE ILE SUCHYCH DRZEW

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 1

 4. kanapki te były, że na świeżości przez tyle lat nie straciły 😄 pamiętam jak w towarzystwie naszego ziomka promował się na “dniu gąski “. Ach! ten PISowski walec 😥

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 5. Biznesmen Krzysztof B. przekazywał Gawłowskiemu “kanapki”, czyli grube pliki banknotów. Pieniądze były przeznaczone na kampanię wyborczą.

  Sam B., wyjaśnił, że chodziło o pomoc finansową w kampanii wyborczej. Łącznie podczas prywatnych spotkań w domu Gawłowskiego B. przekazać miał mu nawet 190 tys. złotych.

  Jeśli B. nie dawałby Gawłowskiemu “kanapek”, wówczas – jak sam twierdził – “nie miałby szans wygrać przetargów, które wygrał”.

  Wczoraj “Fakt” przedstawił zeznania Mieczysława O. i Łukasza L., zatrudnionych w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej, dotyczące wątku “zegarkowego”, w sprawie Gawłowskiego. L. powiedział śledczym, że w 2010 r. usłyszał od wiceministra Gawłowskiego, że jeżeli nadal chce pełnić swą funkcję, to musi się odwdzięczyć”, a piastowanie stanowiska zastępcy dyrektora „nie jest bezpłatne”. Mieczysław O. miał wyjaśnić L., że „Gawłowski lubi dostawać prezenty i tego oczekuje w zamian”.

  Od 2009 do 2013 r. w Zachodniopomorskiem działać miała, jak ustaliła prokuratura, grupa przestępcza na czele z biznesmenem Krzysztofem B., współpracującym z Tomaszem P., dyrektorem Zachodniopomorskiego Urzędu Melioracji i Urządzeń Wodnych. Grupa miała brać łapówki za zlecenia oraz dokonywać wyłudzeń w związku z przetargami.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

 6. nie udostępniają bo pewnie zając uszami wizję zakrył ,albo mariela u fryzjera nie była 😔😆

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

  • Głupoty piszesz. Zając to siedzi w polu, a o zwierzęciu mariela nie słyszałam. Na sesję rady miejskiej ich nie wpuszczają.

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 7. Jak mawia Kwaśniewski – “PiS 50%? Szanuję!”

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 3

 8. PO będzie stać murem za Gawłowskim zaPOwiedział Siemionak.
  W/g Siemionaka 5 zarzutów prokuratorskich to pikuś i czekają na coś POważniejszego 🙂

  W demokratycznej Francji za to spokój.
  Zaledwie 1000+ spalonych samochodów, jakaś tam skopana przez tłum po twarzy policjantka.
  W sumie … pierdoły …

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)