Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

UWAGA: Powieje w Święta!

Dziś wieczorem i w nocy silny wiatr prawie w całej Polsce. W województwie zachodniopomorskim i pomorskim wieje już teraz” – poinformował na swoim Twitterze oficjalny profil Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. IMGW wydało ostrzeżenia dla czternastu województw. Powiać może także w dni świąteczne.

IMGW ostrzega przed sztormem na Bałtyku. W Wigilię temperatura może wynieść nawet 10 stopni. Ochłodzenia możemy się spodziewać dopiero drugiego dnia Świąt.

Źródła:

 1. https://twitter.com/RCB_RP/status/944517929282007043/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FBJ12kCjGG%2F
 2. http://szczecin.infometeo.pl/
 3. http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia

14 komentarzy

 1. Tutaj aktualna prognoza pogody: http://sat24.cc/weather/poland.html

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 2. Sondaż pracowni Estymator dla “Do Rzeczy”:

  PiS 45,7 %
  PO 23,4 %
  K’15 8,3 %
  N 6,9 %
  PSL 5,5%
  SLD 5,4 %

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

 3. Jutro Sylwester. Jako przyjaciółka biednych zwierząt narażonych na niewyobrażalny stres przez strzelanie z petard, apeluję do miłośników hałasu, by powstrzymali swoje zabawy i w tym roku w Kopicach nikt nie strzelał. Nowy Rok i tak się zacznie, czy będzie głośny czy spokojny.

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 4. Gazeta Goleniowska?! Mam jednoznaczny, negatywny stosunek do tej ściery.

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 2

  • GG kolejny element towarzystwa wzajemnej adoracji …

   Najlepsze: Dobre 9 Słabe 2

   • Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ”The New York Times”, który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
    Oto, co powiedział:
    ”Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
    Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
    Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!
    My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”

    Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 5. Treść niedostępna
  Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 2

 6. 2 godzina 5 minuta 8 sekunda
  FAKE NEWS

  no wstał sobie i wyszedł 🙂

  Treść niedostępna
  Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • Zachowanie typowe dla buractwa…Cezary z Leszkiem, za obiecane profity z ogłoszeń i reklam, swego czasu wypromowali Wyganowskiego na ” męża opatrznościowego” dla rzekomo biednej Gminy Stepnica. A przecież do dziś w Urzędzie pracują ludzie, którzy zaniedbali lub zaniechali w porę wyegzekwowanie należnych Gminie podatków od UM. A dzisiaj , na tle sytuacji w Stepnicy, nabrali wody w usta. Cezary, gdy mleko się rozlało rejteruje z Gazety Goleniowskiej. No i dobrze, bo może Leszek zacznie w końcu uprawiać rzetelne dziennikarstwo.

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

   • Ta propagandowa gadzinówka z nekrologami o nakładzie broszury lokalnego producenta ogórków kiszonych już dawno by upadła gdyby nie ciągła kroplówka finansowa od burmistrza krupowicza. Sprzedali się już dawno, dawno temu.

    W GG była ostatnio … reklama centrum medycznego w goleniowie!
    100 tys. zł wydał na “reklamę” zadłużony po uszy szpital powiatowy!!!
    Ten sam, na ratowanie którego, wydał 100 tys. zł nasz woooodz z naszych gminnych pieniędzy.
    To się nadaje do Prokuratury i tyle.

    Jak zostaną odcięte “reklamy” (po co “reklamują” się np. WODOCIĄGI???) to Cezary będzie musiał w tydzień znaleźć nową robotę. I dobrze mu to zrobi!
    Bo bankructwo GG jest NIEUNIKNIONE.

    Najlepsze: Dobre 8 Słabe 3

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)