Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Geblewicz marudzi o “agresji”, Rzepa nie lubi wiatrów

Na zdj. od lewej: Jarosław Rzepa (PSL), Olgierd Geblewicz (PO) oraz Teresa Kalina (PO)

 

Nadchodzi PO-lityczny sztorm…

Po skierowaniu sprawy Afery Meliorantów do Prokuratury Olgierd wraz z kolegami próbują się udawać dalej niewiniątka a nawet się odgrażają.

Olgierd np. twierdzi, że agresję zna tylko z “dużej polityki” a teraz porobiło mu się w samorządzie …

Skierowanie do prokuratury sprawy braku nadzoru podległych urzędników to zapewne ta AGRESJA 🙂

Oczywiście agresja, według naszego Playboya wybuchła w ostatnim roku, a dokładnie od czasu, kiedy PiS przejął władzę w kraju. Wcześniej nic takiego – było cicho i spokojnie, dają to brać.

„Nasilenie agresji” zauważyła też kolejna peowska geniuszka, przewodnicząca sejmiku Kalina

Z kolei Wicemarszałek Rzepa, regionalny szef PSL, które współrządzi regionem twierdzi, że “Złe wiatry wieją nam z Warszawy”. Twierdzi też, że Rząd nie lubi samorządu, dlatego, że jest w nim wiele osób z PO i PSL. To faktycznie dziwne bo Rząd powinien przecież Geblewicza, Kalinę i Rzepę po prostu kochać i całować PO xxxx. Co tam ukradzione dziesiątki milionów złotych z budżetu! Jak dają to BRAĆ!

-Nie straciliśmy z RPO ani jednego euro – mówi śliski Geblewicz.

To oczywiście zdanie Olgierda. Trzeba wyczekać na działania Prokuratur różnych szczebli, to dopiero się okaże jakie trupy w szafie trzyma dla nas tandem PO/PSL.

Nie straciliśmy ani jednego euro? A pieniądze na rozbudowę Teatru Polskiego? Przepadły. Przykładów jest więcej….

Olgierd mówił też dużo o … sukcesach – a co inwestycja za jego czasów – to nieudana, niepotrzebna, przynosząca same straty. Ale eurodotacje przynajmniej wydane.

Czas chyba pakować manatki marionetki z PO i PSL. To 8 nieudolnych lat pseudo menagerów. Lepiej poszukać sobie za wczasu nową pracę i wziąć kredyt …

Aha Playboy jeszcze grozi sądem he he (pierwsze wideo z Kroniki poniżej). 

Reasumujac: Wasze dni dobiegaja juz PO-woli końca i sa już wyraźnie PO-liczone !!

Źródła:

 1. http://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/geblewicz-skarzy-sie-na-agresje-a-rzepa-na-zle-wiatry/
 2. https://szczecin.tvp.pl/34910997/2130-211117
 3. https://szczecin.tvp.pl/34896402/2130-201117

11 komentarzy

 1. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała kolejne 13 osób w śledztwie w sprawie podejrzenia korupcji w szczecińskim Zarządzie Melioracji. Sprawa dotyczy 105 inwestycji na kwotę ponad 600 mln zł.

  Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn potwierdził te informacje podając w rozmowie z PAP, że do zatrzymań doszło 21 i 28 listopada. „Funkcjonariusze przeszukali także miejsca zamieszkania oraz prowadzenia działalności osób zatrzymanych, a także innych osób związanych ze śledztwem” – powiedział.

  Wśród zatrzymanych byli pracownicy Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie oraz osoby wykonujące usługi melioracyjne i budowlane na jego rzecz.

  Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy zielonogórskiej delegatury ABW nadzorowane jest przez zachodniopomorski wydział zamiejscowy departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej, gdzie wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty – poinformował Żaryn.

  Rzecznik przypomniał, że ze śledztwa wynika, ze dochodziło do zmowy oraz zakłócania przetargów publicznych organizowanych przez Zarząd Melioracji. Zatrzymanym postawiono m.in. zarzuty poświadczania nieprawdy w dokumentach, wyłudzenia dotacji i subwencji. Zatrzymani urzędnicy mieli też przekraczać uprawnienia w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Za przestępstwa te grożą kary od 3 miesięcy do 10 lat pozbawienia wolności – podkreślił Żaryn.

  Po postawieniu zarzutów wobec niektórych podejrzanych prokuratura zastosowała poręczenie majątkowe i zawieszenie w czynnościach służbowych – podał.

  Dotychczas zarzuty przedstawiono 46 podejrzanym, a śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 2. Facebook właśnie wdrożył nowe oprogramowanie.
  Oprogramowanie wychwytuje potencjalnych samobójców i robi to automatycznie.

  Oprogramowanie po wnikliwej analizie powiadamia zespół pracowników Facebooka, którzy specjalizują się w takich przypadkach. System podsyła użytkownikowi lub jego znajomym numer telefonu zaufania, sugeruje odpowiednie działania. – Pracownicy Facebooka czasami dzwonią do lokalnych władz z prośbą o interwencją – informuje Agencja Reutera.

  Nie było kraść albo gwałciema ….

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. Pis 43%
  PO+N+PSL+SLD 39%
  K15 11%

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 1

 4. Dziś CBA zatrzymało siedmiu dyrektorów sądów z okręgu krakowskiego – podało Ministerstwo Sprawiedliwości.

  CBA zatrzymało dziś w sumie dziesięć osób
  Prawnicy podejrzewani są o korupcję

  Zbigniew odwołał też trzech prezesów sądów z Krakowa, w tym – sądu okręgowego.

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 1

  • Zatrzymani zostali: były dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu – Roman P., były dyrektor Sądu Okręgowego w Nowym Sączu Józef K. były dyrektor Sądu Rejonowego w Zakopanem Mirosław S. i siedmiu obecnie sprawujących funkcję dyrektorów trzech sądów okręgowych i czterech rejonowych.

   Prok. Bialik podała, że zatrzymani to pełniący funkcję dyrektora sądów okręgowych: w Tarnowie Jacek G., w Kielcach Edward K. w Krakowie Bolesław R. oraz pełniący funkcję dyrektorów sądów rejonowych: w Oświęcimiu Andrzej Cz., w Chrzanowie Mariusz B., w Olkuszu Mateusz W. i w Wadowicach Ryszard P.

   Wszyscy zatrzymani zamieszani są w przestępczy proceder przywłaszczenia prawie 25 milionów złotych na szkodę Sądu Apelacyjnego w Krakowie – czytamy w komunikacie Prokuratury Krajowej.

   Oceń komentarz: Dobre 3 Słabe 1

 5. Ostrzegamy Europę przed polityką Niemiec!!!

  Cytat:

  Niemcy chcą przekształcenia Unii Europejskiej w superpaństwo z dominującą rolą Berlina i Paryża. Państwa członkowskie straciłyby m.in. prawo do własnej armii i odrębnego systemu podatkowego. Do dokumentu, który przedstawia niemiecko-francuski plan dotarli portal TVP Info oraz program “Minęła 20.

  9-stronicowy plan ma być przedstawiony na poniedziałkowym spotkaniu szefa niemieckiego MSZ Franka Waltera Steinmeiera z przedstawicielami Grupy Wyszehradzkiej.

  Według niego kraje członkowskie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.

  Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych – pisze portal tvp.info.

  W poniedziałek Angela Merkel gości w Berlinie, francuskiego prezydenta Francois Hollande oraz włoskiego premiera Matteo Renzi. Tego samego dnia państwa Grupy Wyszehradzkiej spotykają się z szefem niemieckiej dyplomacji Frankiem-Walterem Steinmeierem w Pradze. Po południu, rozmowy – już bez Steinmeiera – będą kontynuowane w Warszawie.

  Teraz już chyba rozumiecie czego chcą pajace z PO?

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • CTRL+C -> CTRL-V, to trudne, ale udało się. Brawo! Może warto jednak przeczytać te 9 stron, pomyśleć trochę (m.in. jak działa UE, jak zapadają decyzje, pod jakimi warunkami wprowadzane są zmiany), może dowiedzieć się czegoś nowego i nie powielać takich … hmm, tekstów.

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

  • Z tego, co pamiętam, to Frank-Walter Steinmeier to prezydent Niemiec. Kiedyś rzeczywiście był szefem MSZ Niemiec

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

  • Co ta za brednie. Prezydent Francji Hollande??? Chyba to stary kotlet jest, Merkel nie może u siebie rządu stworzyć, pewno nowe wybory będą.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)