Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Tajne przydziały mieszkań w Stepnicy – boją się?

Dzisiaj w godzinach popołudniowych miały miejsce obrady Komisji ds. Społecznych w Stepnicy. Podczas obrad radni opiniowali kolejne przydziały mieszkań. Pomimo obowiązku powiadamiania mieszkańców  i obowiązku umieszczania ogłoszeń o takich sprawach w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicach ogłoszeń – INFORMACJI NIE BYŁO!!! 

Dlaczego?

Strach przed opinią publiczną? Przewodniczącą Komisji ds. Społecznych jest Radna Agnieszka Makowska, zamieszana w sprawę przydziału mieszkań swojej rodzinie. 

To już kolejne obrady,  o których mieszkańcy nie zostali powiadomieni. No cóż na szacunek radnych z Klubu burmistrza nie mamy co liczyć, zostaje nam skarga do Wojewody. 

 

 

 

71 komentarzy

 1. A co z tą ogólnopolską listą gejów co ubecja miała ujawnić?

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 2. Nowośmieszna ma już PROGRAM!
  Program Nowośmiesznej polega na tym, że obiecują jak tylko dorwą się do waaadzy to podwyższą wszystkim jak leci wiek emerytalny do 67 lat …

  Program Nowośmiesznej własnie ujawniła myszka agresorka 🙂

  Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 5

  • Skąd się takie baby biorą, jej matka za dużo śniegu jadła, że takie coś urodzila.

   Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 5

  • Wzywamy do obywatelskiego nieposłuszeństwa, w ramach którego:

   1-Nie będziemy brać 500+kasy,którą bierzemy dzięki PIS-owi!!!
   2- Nie bierzemy mieszkań rządowych na wynajem!
   3-Na emerytury idziemy w wieku 67 lat!
   4-Nie korzystamy z jakichkolwiek świadczeń prorodzinnych wprowadzonych przez ten rząd!
   5-Będziemy pracować w wolne soboty i niedziele!
   6-Będziemy pracować za 5 złotych na godzinę!
   7-Będziemy wysyłać do szkoły nawet 5 letnie dzieci!
   8-będziemy się wszyscy leczyć psychiatrycznie

   Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 6

 3. Tym razem nie tylko LGBT.
  Bodnar spłodził list do Wiceministra Sprawiedliwości Patryka Jakiego …

  W swoim liście skarży się że “przedmiotem tych skarg są przede wszystkim zarzuty dotyczące niedochowywania standardów przesłuchiwania osób wzywanych na posiedzenia komisji weryfikacyjnej”. Wynika z tego, że Bodnar interweniuje w obronie… handlarzy roszczeń.

  W odpowiedzi Wiceminister sprawiedliwości przypomniał bolszewikowi Bodnarkowi vel LGBT, że w sprawie ludzi, wyrzuconych na bruk na skutek dzikiej reprywatyzacji, nie napisał do niego ani razu.

  PO prostu Rzecznik Praw Mafii Reprywatyzacyjnej 🙂

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 2

  • Wszystkim, którzy chcą ze mnie zrobić obrońcę „czyścicieli kamienic” w Warszawie, uprzejmie wyjaśniam: moje wystąpienie do ministra Patryka Jakiego w sprawie Komisji Reprywatyzacyjnej ma charakter proceduralny. Komisje bywają różne, prawo i jego stosowanie musi być takie samo dla wszystkich. Warto stosować standardy proceduralne przesłuchań świadków, które zostały wyłożone przez TK w wyroku z 22 września 2006 r. dotyczącym tzw. bankowej komisji śledczej (U 4/06). Czekam na merytoryczną odpowiedź Pana Ministra. I tyle.
   A poza tym:
   1. Co miesiąc dostaję 60-70 skarg dot. praw lokatorów oraz spółdzielców. Zajmuję się tym. W moim biurze na stałe pracuje nad tym pięcioro wybitnych ekspertów. Odpowiadamy na skargi, udzielamy porad, wskazujemy drogę prawną.
   2. 18 października z mojego wniosku Trybunał Konstytucyjny oceni przepisy umożliwiające eksmisje ludzi na bruk (także osób starszych, rodzin z dziećmi, kobiet w ciąży – chodzi o mieszkania zwane „policyjnymi”) – sygn. K 27/15.
   3. Cały czas apeluję do władz, by do “Mieszkania+”. wprowadzić zapisy chroniące przed eksmisją na bruk ludzi w wyjątkowo trudnej sytuacji.
   4. Próbuję załatwić to, by nie było eksmisji do lokali nie spełniających minimalnych standardów. Walczę z praktyką eksmisji do tzw. pomieszczeń tymczasowych.
   5. Przystąpiłem do sprawy lokatorskiej przeciw czyścicielowi kamienic w Poznaniu (reprywatyzacja to nie tylko Warszawa). 99-letnia Hanna Chlebowska sprawę wygrała. Liczę, że ten kazus pomoże innym.
   6. Walczę o prawa wdów i wdowców po najemcach mieszkań w warszawskich kamienicach objętych roszczeniami. Po mojej interwencji biuro lokalowe m.st. Warszawy zmieniło praktykę stosowania art. 691 k.c.
   7. Zajmuje się prawami właścicieli książeczek mieszkaniowych. Na początku roku wystąpiłem do ministra infrastruktury w kwestii premii gwarancyjnych. Dosłownie godzinę temu zakończyłem spotkanie ze stowarzyszeniem posiadaczy książeczek mieszkaniowych. Planujemy dalsze działania.
   8. Mamy sprawy spółdzielców, którzy z powodu różnych niejasności związanych z własnością gruntów (szczególnie w Warszawie) mają liczne kłopoty prawne.
   9. W Poznaniu uruchomiliśmy cały proces pomocy lokatorom reprywatyzowanych mieszkań, wobec których są roszczenia z powodu podniesionego czynszu
   A tak naprawdę bardzo wielu z tym problemów moglibyśmy uniknąć, gdyby – tak jak apelują o to kolejni Rzecznicy Praw Obywatelskich – powstała w końcu kompleksowa ustawa reprywatyzacyjna. Ja sam złożyłem ten postulat – z rozbudowaną argumentacją prawną, przykładami i postulatami – RÓWNO ROK TEMU. Rząd przyznał mi rację, ale dodał, że sprawa jest trudna.

   Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 4. Według Ministerstwa Sprawiedliwości w 2008 roku w sądach było 1,7 mln zaległych spraw, z czego 124 tys. ciągnęło się ponad rok. W zeszłym roku zalegało już blisko 2,5 mln spraw, z czego 220 tys. ponad rok. Czas trwania przeciętnego postępowania wydłużył się z 47 dni w 2012 roku do 61 dni w 2013. 20 tys. spraw trwa ponad 3 lata, 9 tys. – ponad 5 lat, a 3,5 tys. – ponad 8 lat! Najgorzej jest w dużych miastach – zwłaszcza w Warszawie, ale też Łodzi, Krakowie, Wrocławiu. Dramat przeżywają także ludzie oczekujący latami na wyroki sądów administracyjnych – w sprawie niesłusznie naliczonych podatków czy zablokowanych inwestycji. O ile na orzeczenie w sądach wojewódzkich czeka się średnio 6 miesięcy, to na wyznaczenie terminu w NSA – blisko 2 lata. W 2013 roku NSA rozpatrzył 13 tys. 580 skarg, czyli o 2,5 tys. mniej, niż zostało mu z poprzednich lat. A doszło ponad 17 tys. nowych…

  Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3367703,sedziowie-biora-fuchy-a-sprawy-leza,id,t.html

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 5. Art. 231. Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza
  Dz.U.2016.0.1137 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
  podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
  § 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa nieumyślnie i wyrządza istotną szkodę,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 4. Przepisu § 2 nie stosuje się, jeżeli czyn wyczerpuje znamiona czynu zabronionego określonego w art. 228 sprzedajność pełniącego funkcję publiczną,

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 6. Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki, który jest też przewodniczącym komisji weryfikacyjnej, był pytany w TVP Info, czy planowana jest nowelizacja ustawy o komisji i czy rozważa się zwiększenie wysokości kar nakładanych za brak stawiennictwa dla osób przez nią wezwanych. Dziennikarz zauważył, że mówi się o karach sięgających “nawet kilkuset tysięcy złotych”.

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 2

 7. Przygotowania do powołania EUROZOMO trwają w najlepsze.
  Na razie testują na Katalończykach …

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

 8. Według badania przeprowadzonego przez Kantar Public na zlecenie „Faktu”, gdyby wybory odbyły się wczoraj (w niedzielę 1.10.2017r.) wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość uzyskując 43 proc. (wzrost o 4 pp.) Kolejny wynik – daleko za partią kierowaną przez Jarosława Kaczyńskiego – uzyskałaby Platforma – 21 proc. (spadek o 2 pp.)

  W Sejmie znalazłyby się jeszcze:

  Kukiz’15 – 13 proc. (wzrost o 1 pp.);
  Nowoczesna – 7 proc. (spadek o 4 pp.);
  PSL – 6 proc.(wzrost o 3 pp.).

  reszta oczywiście won …

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 2

 9. A może by tak Szefa wystrzelić w kosmos?
  Na razie niedaleko – powiedzmy – na Marsa

  Zaraz będzie obóz szkoleniowy – w Dubaju 🙂

  Zjednoczone Emiraty Arabskie ogłosiły budowę Mars Science City, miasta pod kopułami, symulującego życie w pozaziemskiej kolonii. Ten niezwykły projekt ma stanąć na pustyni niedaleko od Dubaju.

  Wyżerka ! Full inclusive !

  Doświadczenie ma pozwolić przetestować między innymi metody produkcji jedzenia oraz oczyszczania wody w układzie zamkniętym. 🙂

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 10. jak ktoś miał jeszcze jakiekolwiek złudzenia co do uczciwości tych ludzi to chyba już je właśnie stracił …

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 1

 11. przyniosłem emeryturkę 💼 nie wiem dlaczego bez apanaży ?😧

  Najlepsze: Dobre 19 Słabe 0

 12. przerażona

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 1

 13. Nawet w ONZ stwierdzili – a to jest w sumie koalicja Wszystkich Państw Świata – że to dzieje się w Polsce jest po prostu nielegalne i wszystkie te papiery można uznać za po prostu zwykłe ludobójstwo.

  Ujawniony dopiero teraz dokument ONZ z 1969 r., dotyczący kwestii reparacji wojennych od Niemiec, łamie narrację środowisk, które twierdziły, że sprawa ta jest zamknięta,

  Prusy za przegraną z Francją wojnę musiały płacić takie reparacje wojenne że nie mieli po prostu wystarczającej ilości złota i pieniędzy.

  Do wojny doprowadziła kumulacja kilku czynników: ambicje osobiste, zaborcza polityka, nadmiar pewności siebie i brak poczucia rzeczywistości Niemców ( wtedy Prus),

  Do katastrofy doprowadził premier Prus Otto von Bismarck

  Po upływie 92 lat Niemcy jakoś to spłacili.

  W ramach usługi Francuzi wybudowali cały Szczecin. Oczywiście próbowali przyoszczędzić i wszystkie dostępne plany wzięli po prostu z Paryża. Dlatego w Szczecinie istnieją np. skrzyżowania nie tylko na krzyż ale też takie na gwiazdę. Bardzo długo to długo trwało. Za wywołanie I wojny światowej Niemcy spłacali się dalej do niedawnych czasów ….

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • ludzie po prostu nie chcą dociekać szczegółów

   np. straty ludności w wyniku II wojny światowej:
   przed: 35 milionów w roku 1938
   po: 24 miliony w roku 1946.
   30 % populacji poszło w …..

   gdzieś wyparowało po prostu 14 milionów naszych obywateli!

   6 milionów żydów?
   to była początkowa wersja
   później te 6 mln. zostało zamienione na lepszą wersję 50/50 – czyli trzy miliony żydów i trzy tutejszych.
   ostatecznie w obecnym momencie na mosiężnych tablicach ustawionych w wiadomych miejscach jest wykazane ostatecznie 1 mln których zamordowali Niemcy.

   14-1 jakoś dalej daje 13 milionów które po prostu “odparowały”
   nawet 14-4 dalej daje przynajmniej 10 milionów “odparowanych”

   Oczywiście jest argument że migracja, emigracja, zabór ziem wsch. itd. ale to były ruchy po kilkaset tysięcy góra milion. To jest akurat znane.

   Jak można tak po prostu odparować 10 milionów polaków to do dziś nie rozumiem.
   A oni dalej gadają o jakimś holokauście …

   Polska miałaby obecnie 80 milionów ludności gdyby nie wojna.

   Wszystkie dane wprost z Wikipedii:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

   • W tych 24 milionach po wojnie wliczono 2mln Niemców oraz 1,5mln Polaków zamieszkujących ziemie zachodnie. 13 milionów obywateli zostało na ziemiach anektowanych przez ZSRR. 6 mln polaków wymordowano – 22% ludności kraju.

    Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 14. UBywatele czekiści wymordowali w Rosji ok. 4 mln kułaków z rodzinami, czyli rosyjskich chłopów, producentów żywności. Wszystkich wymordowali. Zlikwidowali tym samym KNOW-HOW, wiedzę o tym, jak produkować żywność, przechodzącą z ojca na syna, z pokolenia na pokolenie. Jak wiadomo, doświadczenie nabywa się długimi, długimi latami, nie da się nauczyć rolnictwa w kilka krótkich lat, potrzebne są dekady. Owo ludobójstwo spowodowało epokowy straszliwy kataklizm głodu w Rosji, na Ukrainie i gdzie indziej. Kilkanaście milionów ludzi umarło z głodu w niewyobrażalnych męczarniach. To doświadczenie miało zbawienne skutki dla Polski. UBywatele „polscy” wyznaczeni przez Sowiety na nadzorców ich kolonii zwanej PRL-em, nauczeni doświadczeniem, nie wymordowali polskich chłopów i nawet pozwolili istnieć rolnictwu prywatnemu. Ich „mądrość” i „inteligencja” doprowadziła ich do wniosku, że w Rosji popełnili błąd. Tak tak, to nie żart, mówili że „TO BYŁ TYLKO BŁĄD”. Nauka była kosztowna, miliony ludzi zabili głodem. Kiedy ci “fachowcy” mówią zatem o swojej “fachowości”, warto wziąć pod uwagę ich “mądrość” i “inteligencję” gdyby ktoś z tej “fachowości” chciał skorzystać licząc na jakieś spektakularne sukcesy. Doprawdy, nie polecamy z ich “fachowości” korzystać. Rosyjski prezydent Medwiediew obiecywał Rosjanom, , że kapitalizacja Gazpromu osiągnie wartość 1 bln USD mniej więcej w obecnym czasie. Na dzisiaj kapitalizacja Gazpromu wynosi 46.47 mld USD, jest to 17 razy mniej, niż kapitalizacja firmy APPLE, która dzisiaj wynosi 791.73 mld USD.

  Rolnik

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

 15. wejdzie w życie już za dwa dni.
  W ZUS i Poczcie Polskiej wszystko zapięte na ostatni guzik.
  Listonosze będą w białych kopertach roznosić smutne wiadomości …

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 16. A ja mam pytanie do tego potencjału intelektualnego tej światowej witryny. Mama dalej szampon kupuje i płaci za Internet ?

  Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 15

  • ubeki kompletnie zesrane 🙂
   najedliście się już misiaczki jakiegoś promieniotwórczego kalafiora wielkości sporej wersalki z refulatu 🙂
   czy może emeryturki poszły się jeb**ć ?

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 4

   • wygląda pachołeczki, że będziecie musieli ten refulat sami zjeść.
    kawałek po kawałeczku w postaci warzyw …

    Niektóre komentarze z forum:

    “Zachorowalność na nowotwory w gminie była przedmiotem badań pracowników Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 roku. Pamiętam, że dużo ludzi ta choroba dotknęła. Mówiło się nawet o tym, że przodujemy w tej niechlubnej statystyce w całym województwie, ale czy to była prawda, tego nie mogę powiedzieć – mówi Janusz Połonka, ówczesny wójt Stepnicy. – Nikt chyba nigdy nie ustalił przyczyn zachorowalności na raka na naszym terenie, ale mieszkańcy zawsze podejrzewali, że wpływ na to mogą mieć zakłady z Polic i pole refulacyjne Mańków, na którym gromadzono miliony metrów sześciennych urobku z pogłębiania toru wodnego. Pamiętam, że pobraliśmy wtedy próbki urobku i wysłaliśmy do Politechniki Warszawskiej, w których stwierdzono dużą ilość niebezpiecznych dla zdrowia metali ciężkich. Do dzisiaj pamiętam ludzi, którzy prowadzili dzikie uprawy warzyw na terenie refulatu i w jego okolicach. To były warzywa monstrualnych rozmiarów”

    “Jeśli chodzi o refulat to prawdopodobnie wystepuja w nim nieciekawe rzeczy z zakładu w Policach oraz tributylocyna… jest to substancja niezwykle toksyczna dla człowieka (zaburzenie gospodarki hormonalnej oraz układu odpornościowego). Refulat w nowoczesny sposób składuje się tak jak opisane w linku poniżej
    http://www.portalmorski.pl/artykul/index/mul-na-k…
    a nie na kupie luzem bez żadnego pomysłu na przyszłość co robić z tym fantem dalej.”

    “Maniek masz rację .Ostatnimi czasy bardzo wzrasta zachorowalność na choroby tarczycy i nowotwory różnych narządów .Bardzo dużo przypadków na naszych terenach .Parę lat temu głośno było na temat piasku wysypanego na naszej plaży ,były ponoć robione badania ,wyniki nie ciekawe i tajemniczo to wszystko ucichło.”

    “Pan Andrzej tak bardzo bał się ruszyć temat rakotwórczych refulatów, że zrezygnował w naszym imieniu nawet z wielomilionowego odszkodowania. Coś ze 6 mln zł tego było – tyle co z 1000 wiatraków przez rok.”

    “obecnie nie można już składować refulatów w dowolnym miejscu i w dowolny sposób (ustawa o odpadach). ”

    Ale przecież dla was pachołeczki razem ze swoim miszczem to nic wielkiego!
    SMACZNEGO 🙂

    Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

  • naprawdę kochane pachołeczki rozbawiacie już na serio aż do łez 🙂
   a tak z ciekawości spytam – nauczyliście się już wyplatać wiklinowe koszyczki?
   spoko, spoko – zieloni wam pomogą bo to jest bardzo ekologiczne 🙂

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 1

  • Widzę, że wasze szambo wybiło już pod sam żyrandol 🙂

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 1

   • Po prostu Nowa Stepnica stojąc w szambie po szyję, na własne życzenie robi jeszcze przysiady 😂

    Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 14

    • Co pan, panie mi tu o szambie gada, jak na codzień mam smrody z stepnickiej kanalizacji w domu. Może nawet wącham dupne wydechy elity stepnickiej.

     Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

    • Już tak się nie ciśnieniujcie pachołeczki bo wam jeszcze żyłka pęknie 🙂

     Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

    • przysiady ?
     dobre 🙂
     a wy oczywiście siedzicie na żyrandolu …
     tylko przy takim obciążeniu to prędzej czy później żyrandol się musi urwać 🙂
     macie jakiś plan awaryjny ? 🙂

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

     • Pani Iwonie K. proponuję zapoznać się z treścią artykułu 233 kodeksu karnego. Tą wiedza wkrótce może okazać się niezbędną.

      Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 13

      • oj żebyście się tylko nie posr**i 🙂

       Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

      • 233?

       Po pierwsze WAM już to w niczym nie pomoże.

       Po drugie zarzut trzeba udowodnić i trzeba mieć na to twarde dowody a nie pomówienia.
       W sumie dobrze – w ten sposób sami się narażacie na 233 albo na jeszcze gorsze sprawy (np. przestępstwa przeciwko ho ho dokumentom! Radzę doczytać ile jest za to).
       Ciężar dowodu – przypominam – ciąży na skarżącym 🙂
       Akurat na was to są pewne, sprawdzone i ciężkie papiery a niektóre to nawet oglądał i rozumie np. Zastępca Prokuratora Generalnego. Wiec dobra rada – hop, hop, hop i świeczuszki 🙂

       Po trzecie – dobra rada – proszę się zapoznać z aktualnym orzecznictwem w kwesti 233 – zdziwko? doczytaliście wreszcie ? 😉

       Po czwarte czego oryginalnego można się więcej spodziewać po takich burakach jak wy?
       Stara ubecja, archaiczne metody, za głupi, na szkołę już za późno …
       Czas na Powązki …

       Tak, że TRZYMAJCIE się chłopaki (i dziewczyny) z UB (i pokrewnych) 🙂

       Czytelnik ns

       Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

       • Cały problem w kłamstwie polega na tym że trzeba pamiętać kiedy się skałamało i na czyją korzyść. Następny problem zacznie się kiedy ktoś powie: sprawdzam.

        Debata, kontrowersyjne Dobre 0 Słabe 8

        • no no
         i jeszcze trzeba mieć dostęp do dokumentów 🙂

         Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

         • że z dokumentów pozyskanych w skutek przestępstwa to Sąd raczej skorzystać nie może …
          Ale dopieprzyć za taką sprawkę to może spokojnie 🙂

          Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

        • w kółko te staroubeckie sranie w banie 🙂
         zero konkretów, czasem można się trochę pośmiać przy okazji
         bądźcie choć troszeczkę oryginalni!
         kiedy wy w sumie skończyliście przedszkole? 🙂

         Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

      • Szanowny Anonimie
       Jak serducho już wysiada z nadciśnienia to trzeba raczej szybko szukać dobrego kardiologa a nie wypisywać jakieś brednie na forum.

       Pozdrawiam
       mieszkaniec

       Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

      • Słuchaj skoro już trollujesz forum o art 233 KK i dostarczasz za friko wszystkim tyle szczerej radości to podziel się z nami forumowiczami takim szczególikiem. Mianowicie jaki prokurator przyjmie od was te zawiadomienie? Taki już z dyscyplinarką czy nie? Obawiam się, że Zbynio może dostać czkawki ze śmiechu jak się dowie :-). No ale spoko spoko, będzie dobrze, będzie dobrze 🙂

       Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • Już tak uszatki nie podsłuchujcie wszystkiego namiętnie jak leci bo od niefajnych wieści może wam po prostu rozerwać bębenki w uszach co niestety może prowadzić do nieodwracalnej utraty słuchu 🙂

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • Cytat: “A ja mam pytanie do tego potencjału intelektualnego tej światowej witryny. Mama dalej szampon kupuje i płaci za Internet ?”

   he he he he he
   i co teraz zrobicie cwaniaczki w prążki?
   no bo akurat tak się sprawy mają, że teraz to wy macie nieźle przeje**e 🙂
   a pytaliście już swojego nadzorcę co musicie w takiej sytuacji zrobić?
   przestraszył się na serio?
   niestety muszę was zmartwić – nieodwołalna kasacja 🙂
   od razu nie musice się anihilować, nawet niewskazane – społeczeństwo musi jeszcze was maksymalnie wyzyskać, wycisnąć jak cytrynę do ostatniej kropli. A potem to już możecie sobie zrobić jakieś honorowe rozwiązanie …

   Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 17. grubciu Albert nadal czeka na Twój telefon 🙂

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

  • No wreszcie ktoś się wziął za nich! Dość samorządom w takim wydaniu!
   Skarbnik do 3 lat więzienia, wójt 1-10 – nieźle.
   Pani skarbnik proszę zapoznać się dokładnie z tą wiadomością taka pani zapatrzona.

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

  • Rewal przepuścił ok. 130 mln zł.
   Oczywiście na tzw. “inwestycje” i konsumpcje.
   Teraz “liczą” na rozwój “turystyki” – szczęścia należy życzyć.

   W Stepnicy Wyganowski przepuścił ok. 110 mln
   Oczywiście też na tzw. “inwestycje” i konsumpcje (czym są niby namioty VIP?)
   Też liczy na “turystykę” – powodzenia!

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

  • Ustalenia CBA wskazują, że na skutek niegospodarności, gminie została wyrządzona szkoda w wielkich rozmiarach przekraczająca kwotę 8 mln złotych.

   Zgromadzony dotąd w śledztwie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zarzutów Wójtowi Gminy Rewal Robertowi S. związanych z przekroczeniem uprawnień lub niedopełnieniem obowiązków w zakresie gospodarki finansowej gminy Rewal. Byłemu Skarbnikowi Urzędu Gminy Rewal Sewerynowi B. przedstawiono zarzuty związane z przekroczeniem uprawnień lub niedopełnieniem obowiązków.

   Prokurator zastosował wobec nich poręczenia majątkowe w kwocie – odpowiednio – 40 tysięcy zł i 20 tysięcy zł, dozory policyjne oraz zakaz opuszczania kraju połączony z zakazem wydania paszportu wobec byłego skarbnika. Wójt został także wtedy, w czerwcu br., zawieszony w czynnościach służbowych.

   Posiedzą?

   Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

   • U nas kwoty niegospodarności są o wiele wyższe. Choćby rozdawnictwo mieszkaniowe osobom nieuprawnionym. Ludzie mówią o ok. 70% w ręce niepowołane: to już ok 13 milionów, kolejno świetlice, mariny, kostki polbrukowe, lampki a teraz jeszcze zjeżdżalnie itp.to kolejne dziesiątki.
    Pani skarbnik polecam dobrze przyjrzeć się co może panią czekać.

    Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

    • Jeszcze “inwestycja” w Port Przeładunkowy w Stepnicy.
     Czy ktoś może wyjaśnić kiedy ta “inwestycja” się zwróci Gminie?
     Może Szanowna Pani Skarbnik wie?

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

     • stawiam dolary przeciwko orzechom że Pani Skarbnik w takiej sytuacji dostanie jakiejś kosmicznej amnezji 🙂

      Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

      • Prokurator:
       – Czy nazywa się pani Beata R. ?

       Przesłuchiwana:
       – nie wiem, nie pamiętam

       Prokurator:
       – Ile ma Pani lat?

       Przesłuchiwana:
       – nie wiem, nie pamiętam

       Prokurator:
       – Co może Pani mi powiedzieć o sprawie?

       Przesłuchiwana:
       – nic nie widziałam, nie słyszałam, nie wiem, nie pamiętam

       Prokurator:
       – A co może Pani powiedzieć o tych dokumentach podpisanych Pani imieniem i nazwiskiem

       Przesłuchiwana:
       – to na serio jest mój podpis?

       Prokurator:
       – Tak, to jest Pani podpis

       Przesłuchiwana:
       – nie wiem, nie pamiętam

       Prokurator:
       – W takim razie na tym zakończymy przesłuchanie
       Tak dla Pani wiedzy to radzę się jak najszybciej udać do lekarza np. gerontologa bo mnie osobiście
       wydaje się, że to może być jakiś zaawansowany alzheimer.
       Pani jest co prawda młoda, ale wie Pani, nie takie rzeczy ludziom się zdarzają …

       Proponuję wykuć powyższą rolę na pamięć bo może się bardzo przydać w przyszłości.

       Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 18. Jakoś dziwnie pojawiają się w miarę potrzeb niektóre dokumenty, niektóre nie są publikowane, oczywiście nikt nic nie wie…

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)