Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Znowu TAJNIE – Skandal w Mostach

Skandal i kuluary spotkania z mieszkańcami wsi Mosty, na które zaprosił Przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie Łukasz Mituła ,  Radna Agata Wilińska-Onyśko  z Platformy Obywatelskiej oraz sołtys Roman Mazurek w dniu 18.09.2017r.

42 komentarze

 1. Zaledwie siedmiu mieszkańców przybyło na kolejnie zorganizowanie spotkanie z radnymi przez znanego kabareciarza Przewodniczącego RM Łukasza Mitułę z cyklu spotkań Porozmawiajmy o Goleniowie 26 września w Bibliotece Miejskiej.

  W spotkaniu udział wzięli udział czterech radnych Rady Miejskiej i vice Starosta Powiatu Goleniowskiego. (no i szósty kabareciarz Mituła do kompletu) Tym razem mimo zapowiedzi Mituły, ze spotkania w Mostach, iż zabraniać będzie filmowania zebrań z jego udziałem, zakazu nie wprowadzono. Ponieważ samo spotkanie nie było ciekawe, materiału filmowego nie ma sensu umieszczać.

  • Pożytek jest taki że przynajmniej znamy liczność tzw. “żelaznego elektoratu” kabareciarza.
   Pięciu kumplusi i siedmiu znajomych.

 2. ma w pakiecie sołtysów ,których sam wybrał ,bendom😛mu sużyć😛 wiernie ,albowiem on ich powołał i tylko on może ich odwołać tak zastrzegł w statucie ,społeczeństwu wara.

  • grubciowa mafia:

   sołtysi z klucza (zwiad sołtysi :-))
   radni z klucza
   najważniejsi pracownicy budżetówki z klucza

   jacyś sami klucznicy 🙂 modelowe cechy po prostu co chyba każdy widzi i czuje 🙂
   może choć część tego towarzystwa po prostu gdzieś zakluczyć?
   Nowogard czy Zdroje – jak wolą sami.
   A tak a’propos czy przypadkiem w Szczecinie nie ma jakiegoś ZOO? Może tam by się znalazło jakieś wolne miejsce dla najciekawszych okazów? Tak żeby wycieczki szkolne mogły sobie pooglądać na wybiegu …

   Żeby założyć ostatecznie obrożę nawet sołtysom został specjalnie w tym celu zmieniony Statut Gminy.
   Niedowiarkom proponuję sprawdzić w BIP poprzedni i aktualny Statut. Co się zmieniło? Dlaczego? Jakie są z tego konsekwencje? he he – no są! CAŁA WAADZA DO MNIE!

   Oczywiście kasacja funduszu sołeckiego przecież mieszkańcy nie mogą mieć już na nic wpływu …

 3. Jak zwykle “po stepnicku” 🙂

 4. redahtor Żakowski obwieścił AFERĘ PYZOWĄ
  Wiceminister Sprawiedliwości Jaki poszedł na bazar Różyckiego w Warszawie i kupił pare pyz i …. UWAGA! … nie wziął PARAGONU za pyzy 🙂
  wywalić ze stołka na zbity ryj! 🙂

  • ubeki zasrane już na max będą żądać kar bezwzględnego więzienia jak nie będziesz przez 10 lat trzymać paragonu za przywiędłą pietruszkę 🙂

   • zajęta musi opublikować te listy gejów a nie bardzo im idzie bo na każdej co innego

    • może najpierw pójdzie lista zoofilów?
     kara nieduża ale obrońcy praw zwierząt mogą się nieźle wkurzyć 🙂

     • przynajmniej w Rosji
      Kanibale

      W Krasnodarze zatrzymano małżeństwo kanibali. Aresztowana para może odpowiada za śmierć nawet 30 osób. Ale najbardziej wstrząsające są szczegóły ich działalności. W mieszkaniu znaleziono 8 worków szczątków, setki zdjęć potraw z ludzi oraz przepis kulinarny na “ludzką głowę w pomarańczach”

      Informacje zostały potwierdzone przez miejscową policję. Szczegóły przekazała z kolei rosyjska agencja RIA Novostii.

      Dimitrij Bakszejew oraz jego żona Natalia, wpadli przez przypadek. Zgubili telefon, na którym zostały zdjęcia mężczyzny pozującego z odciętą kobiecą głową.

 5. Lepszy jawny ministrant przy ołtarzu niż tajna agentura w pierwszych ławkach

 6. Raport organizacji Global Financial Integrity (GFI) stwierdzał, że Polska była liderem w UE jeśli chodzi o drenaż środków finansowych przez zagraniczne podmioty za lata 2004-2013. Niestety informacje te właśnie potwierdziło Ministerstwo Finansów. Światło dzienne ujrzały oficjalne dane na temat transferów wypływających z Polski z tytułu z odsetek, należności licencyjnych, kosztów doradczych, księgowych, dywidend i innych przychodów osiąganych przez zagraniczne podmioty. Wynika z nich, że w latach 2005-2015 z Polski wypłynęło 537,8 mld zł!

  • to jest 13,5 tys zł na każdego obywatela włączając w to noworodki …

   • Witold Modzelewski przesłał Ministerstwu Finansów w 2014 roku kilkudziesięciostronicowy raport. Opisał w nim wyłudzenia, podał, że jest olbrzymia utrata dochodów podatkowych z VAT. Podał gdzie się to dzieje, kto to robi.

    Proszę sobie wyobrazić, co mu jeden z wiceministrów ówczesnego rządu Platformy i PSL odpisał. Że to jest aroganckie, niegrzeczne i świadczy o niekompetencji i w ogóle pan profesor nic nie rozumie z tego co się dzieje, a obowiązkiem przedstawicieli ministerstwa finansów nie jest maksymalizacja dochodów budżetu państwa 🙂

    Wszystko jest oczywiście na piśmie!

    Witold Modzelewski – Doradca podatkowy nr 00001. W 1991 uzyskał stopień doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim. Został następnie profesorem nadzwyczajnym na tej uczelni. Wykłada problematykę podatkową na UW oraz innych uczelniach m.in. na SGH. Autor około tysiąca publikacji na tematy podatkowe, m.in. redaktor serii komentarzy do ustaw dotyczących podatku od towarów i usług, podatków dochodowych oraz podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego. Autor opinii opracowanych dla Sejmu i Senatu. W latach 1992–1996 był wiceministrem finansów.

    Jest jednym ze współtwórców systemu podatkowego obowiązującego w Polsce, zwłaszcza w zakresie podatku od towarów i usług, akcyzy oraz Ordynacji podatkowej. Występuje jako pełnomocnik w sporach podatkowych. Współtwórca Instytutu Studiów Podatkowych „Modzelewski i Wspólnicy”. W latach 2002–2007 był Przewodniczącym Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Obecnie jest Honorowym Przewodniczącym Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

    Mówiąc krótko – jakiś niekompetentny głupek 🙂

 7. W głowie księżyc 🌙,w d…e gwiazda⭐po złodziejach będzie jazda 🌝

 8. PObrano pierwszą transzę 12tysi ,kopara jej opadła sadzi nadal ,że to teatr a jej POwierzyli główną rolę

 9. Mituła to ten sam kretyn, który organizował spotkania pod goleniowskim sądem w obronie demokracji. Oczywiście z marnym skutkiem, przyszło może 10-15 osób, w tym turyści 😀 Ale my tu gadu gadu, a tym czasem Pani Wyzińska, po cichutku zwija żagle i powraca do szkoły nauczać i potrzymywać mizerny poziom naszych szkół. Także mamy cichą zmianę na stanowisku w GOK-u. Bardzo dobrze że odchodzi! Ta społcznie bezużyteczna kobieta, organizacyjne beztalenicie, która pasła się przez długie lata za nasze pieniądze, niczego w kulturze nie zbudowała, a wręcz zniszczyła! Idę o zakład, że jeśli ktoś dobrze prześwietli przepływy finansowe w GOK to nie jedno odkryje.

  • Ty Rzeźnik – ty się lecz, bo niedługo zginiesz od własnego jadu…
   Wiem od dawna, że Wyzińska odchodzi, bo często bywam w goku, a skoro ty dopiero się dowiedziałeś, to znaczy, że nie jesteś zorientowany co się tam organizuje. Zrobiła więcej dla ludzi niż ty dla siebie przez całe swoje życie. Jeśli masz coś do niej osobistego, to jej to powiedz, a nie wypisujesz bzdury z ukrycia.
   a tak w ogóle to szkoda ze odchodzi…

   • Co “zrobiła” to się jeszcze okaże 🙂

   • Wyzińska kolejna z ekipy grubego z problemem wielkościowym
    Dobra tylko w ekspresowym wywalaniu publicznej kasy

   • Spokojna twoja rozczochrana, nie sączę jadu i nie mam nic osobistego tylko zwracam uwagę i domagam się debaty o kulturze bo pod tym względem leżymy. Proszę, wskaż jakieś wymierne działanie pani Wyzińskiej, jakąś imprezę, coś wartościowego co warto kontynuować. Tylko proszę pomiń działania świetlicowe i typu spotkanie z bratfitterką albo inną od makijażu i paznokci, oraz wiejskie, browarniano wódczane potupaje przy kiepskiej muzyce. Śmiało, zacznijmy gadać poważnie.

  • źle jest kiedy rzeźnik ZAMIENIA SIĘ W ŚWINIĘ

 10. Cóż…. gdy ktoś chce nakłamać to boi się nagrań. Taką sytuację mieliśmy przed wyborami na spotkaniu w Łące. Jakiś facet przyszedł z kamerą na spotkanie mieszkańców z Ławickim i Burmistrzem. Ławicki tak nerwowo się rzucił,że nie życzy sobie filmowania aż gość odpuścił…. cóż… bajeczki opowiadali ale nagrania nie ma…..

  • to nie był gość tylko ministrant ze Stepnicy którego w Stepnicy nie wybrali na sołtysa i zapragnął być radnym ze wsi. Taki sobie dobry chrześcijanin.

   • rozumiem świnko że ty akurat jesteś dobrą anty-chrześcijanką 🙂

   • Aż mnie jebło na podłogę jak to przeczytałem. Jaki ministrant? Jaki sołtys? Toż to Waldek ze Stepnicy był i on nie miał nic wspólnego z wyborami na sołtysa ani żadnym ministrantem nie był. Rzekłbym,że jego noga przez kościół nie przechodzi….

  • to nie był gość tylko ministrant ze Stepnicy którego w Stepnicy nie wybrali na sołtysa i zapragnął być radnym ze wsi. Taki sobie dobry chrześcijanin.

 11. ze wszystkich stron ,że POmór nieunikniony 😉

 12. Polskie warcholstwo w akcji, kiedyś magnateria i szlachata doprowadziły do upadku Rzeczypospolitą, teraz powinno się za wczasu zaorać te wszystkie zebrania sołeckie, rady gmin i powiatów bo oprócz awanturowania się i marnej jakości pieniactwa nie ma z nich społeczeństwo pożytku

  • Przecież tzw. samorządy dokładnie w tym celu zostały wymyślone
   Jako przechowalnia czerwonych złodziejstwa i innej swołoczy…

  • jak w naszym miescie ,kiedyś w jednej z wsi były wybory na sołtysa ,nie było kandydata,proponowany przez burmistrza kolego POfachu,nie chciał no to żeby nie było to wręcz poniżające ,to dokonano wyboru dla wyboru ,aby w sprawozdaniu z zebrania kogoś można wpisać ,no jak to żeby niktnie chciał,i co ito że nawet nie było dnia dziecka żadnych imprez,,poprostu sołtys na papierze

   • To jest paranoja. Policzcie sołtysów, radnych ile osób siedzi i ani me ani be tylko się cieszy, że dieta wpada. Policzcie inspektorów w urzędzie, ile osób pracuje w klubie kultury. Co to za kultura, większość ludzi kulturę ogląda w telewizji, jest netflix, youtube, muzyke poważna z radia. By kilka razy do roku zorganizować impreze z jarmarcznym straganem, tłustym żarciem i klaką dla władzuchny nie trzeba utrzymywać całego klubu kultury. Zapraszane są teatry współczesne które nic sobią nie reprezentują, golizna, wulgaryzmy, krzyki nikt tego nie chce oglądać. To ludzie mają na codzień wystarczy okno otworzyć. A potem płacz, że Stepnica nie dorosła do sztuki wysokiej a wszyscy się tak starają.

   • w mieście Stepnica wybory na Sołtysów nie były zgodne z litera prawa
    powinny być tajne ,bezpośrednie, powszechne
    a było jak zwykle

 13. Boją się złodzieje społeczeństwa

 14. PO już sra PO gaciach bo wizja utraty reszty koryta jest dla nich niewyobrażalna…

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)