Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Skarga do Wojewody w większości zasadna!

Sesja Rady Powiatu w Goleniowie 14.09.2017r. Rozpatrzenie skargi Radnej Danuty Faryniarz skierowanej do Pana Wojewody Zachodniopomorskiego . O sprawie z Radną rozmawialiśmy i sprawę opisaliśmy wcześniej na naszym portalu. link do materiału .

Większość zarzutów zgłoszonych przez Radną Danutę Faryniarz Komisja Rewizyjna Rady Powiatu, po wnikliwej analizie postanowiła uznać za zasadne.

Treść niedostępna
Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

Źródło: goleniow.net.pl

3 komentarze

 1. Funkcjonariusze CBA zatrzymali burmistrza Koła. Sprawa dotyczy ustawiania przetargów na kwotę 2,5 mln złotych. To już szósta zatrzyma w związku z tym śledztwem osoba.

  Śledczy z CBA ustalili, że przedstawiciele firmy z Wrocławia weszli w porozumienie z urzędnikami samorządowymi i pracownikami spółek samorządowych w związku z ogłaszanymi w 2016 roku przetargami na dostawy samochodów do zbierania odpadów komunalnych.

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 2. opiniotwórczy (i niechętny PiS) portal money.pl pisze:

  “Misiewicze” z PiS lepsi od “fachowców” z PO. Taki obraz wyłania się z analizy wyników finansowych największych państwowych spółek notowanych na giełdzie. W pierwszym półroczu tego roku wypracowały prawie 15 mld zł zysku, co oznacza ponad dwukrotną poprawę w skali roku i prawie trzykrotny wzrost względem lat 2014-2015.

  Pełen artykuł:
  https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/spolki-skarbu-panstwa-wyniki-gielda,198,0,2366918.html

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 1

 3. Starosta będzie miał chyba ciepło …

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)