Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

VIDEO: Odjazd Marszałka Geblewicza

Fragment wypowiedzi Marszałka województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza (PO),  nagranie z dnia 04.07.2017 z Sali Obrad Rady Miejskiej w Goleniowie, na konferencji zorganizowanej przez Platformę Obywatelską pt. “Polityka społeczna-narzędzie rozwoju lokalnego i regionalnego” Obok Pana Marszałka Pani Magdalena Kochan Poseł PO były członek PZPR.

My ze swej strony życzymy szybkiego powrotu do rzeczywistości.
Dużo zdrowia Panie Marszałku.

Źródła:

 1. http://goleniow.net.pl/news.php
Tagi: , ,

25 komentarzy

 1. Swoją drogą , zastanawiam się czy Pan Marszałek wierzy w te głupoty , które wypowiada :):):):)

  • Tak pewnie kazali starsi i mądrzejsi co to sobie Olgierdzika wystrugali z banana i posadzili na stołku żeby im służył.

 2. Ty Olgierd najlepiej się pochwal swoim czerwonym starym, ciocią z PZPR i twoim ukochanym czerwonym Wyganowskim!

  • IPN BU 0772/2766

   • No to co, że tatuś jest IPN BU 0772/2766 ?
    To było kiedyś. Teraz jest poważnym, szanowanym obywatelem stepnickim. To co było kiedyś – nie liczy się.
    Trzeba się umieć ustawić w życiu.

   • Ustawiony jak TW Wolfgang mąż Pani pożal się Boże prezes TK. Tak to niestety w tej Polsce jest, że przy korycie nie dadzą sobie krzywdy zrobić.

    • Pisali o tym prawicowi dziennikarze jeszcze w maju zeszłego roku – przed objeciem stanowiska ambasadora

     Takie mamy “elyty”…No pięknie jest.Tak dalej, a my wreszcie przejmiemy władzę. Jeśli PiS, będzie zaliczał takie “miny”, to wreszcie my, zwykli ludzie, będziemy musieli posprzątać ten polski bajzel. Radykalnie posprzątać.

     http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=1500456&q=przy%C5%82%C4%99bski&page=1&url=%5B|typ=0

     • W maju 2016 roku pisał o tym na łamach tygodnika “Do Rzeczy” Cezary Gmyz.

      Gmyz pisał wówczas, że teczka TW Wolfganga nie jest dostępna dla dziennikarzy, gdyż ktoś wypożyczył ją z czytelni IPN …

      • Powinni opublikować pełną teczkę – to tylko 40 stron!

      • Za TVP.info:
       “Teczka nie była wówczas dostępna w IPN, bo wypożyczyła ją Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego sprawdzając przeszłość ówczesnego kandydata na ambasadora.”

       Czyli prawdopodobne, że prof. Przyłębski był TW, skoro jego teczkę chroniła ABW za rządów PO. PIS powinien działać sprawniej i przenieść ambasadora na niższe stan owisko albo oczyścić, rozbrajając wrzutki PO.

  • Jak donosi „Gazeta Polska Codziennie” szczeciński dziennikarz Mirosław Kwiatkowski był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa – jako T.W „Games”, co wynika z akt IPN.

   Po 1989 roku atakował działaczy opozycji antykomunistycznej w swoich tekstach. Kwiatkowski dzisiaj jest publicystą „Kuriera Szczecińskiego”. Został pozyskany w 1987r. przez Służbę Bezpieczeństwa i zarejestrowany pod kryptonimem T.W. „Games”

   […]

   Prześledziliśmy nieco informacje na temat tego „dziennikarza”. Z ogólnie dostępnych materiałów w Internecie można wywnioskować, że lubił bawić się w towarzystwie lokalnych szczecińskich biznesmenów, polityków i innych przedstawicieli mediów, np. dziennikarzy Gazety Wyborczej.

   Jak relacjonuje portal prestizszczecin.pl w artykule z 2013 roku pt. „Balanga Mediów” Kwiatkowski bawił się wybornie w towarzystwie m.in. Olgierda Geblewicza – Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Michała Stankiewicza z Rzeczpospolitej, Jakuba Pijanka z TVP Szczecin, Dariusza Wieczorka z SLD czy Wojciecha Jachima byłego naczelnego GW w Szczecinie oraz wielu innych znakomitości „szczecińskiego podwórka”

   […]

   http://www.glosgminny.pl/tajny-wspolpracownik-games/

  • tak to już jest jak się w kółko chleje 🙂

 3. nakradło się z kolesiami to teraz BOJĄ SIĘ PiS 🙂

  • Playboy zamienił stołki i jeszcze kwęka, że mu źle. Całe życie ślizgasz się i w stołek pierdzisz. Aleś się Olgierd naharował, pokaż mozole. Co inwestycja za twoich czasów -to nieudana, niepotrzebna, przynosząca same straty.

 4. Bolka nie będzie dziś na manifestacji w Warszawie.
  Otworzyły my się stare rany z obozu koncentracyjnego w Arłamowie 🙂

 5. Tuskowi właśnie się wymknęło że już nie lubi PO.
  Będzie zakładać nową partię.
  CDU Polska? 🙂

 6. On się w okularach opalał czy co?
  Wyglada jak debil.

  • Zobaczymy czy będziesz taki mądry po wyborach : )

   • W poniedziałek (10 lipca) upubliczniono wyniki wyborczego sondażu, który zlecił “Dziennik Gazeta Prawna”. Redakcja podkreśla, że w hipotetycznym scenariuszu rozpatrywanym przez respondentów zapytano o poparcie przy starcie koalicyjnym PO i Nowoczesnej.

    Wynik jest optymistyczny dla formacji rządzącej. Prawo i Sprawiedliwość nawet przy zblokowaniu opozycyjnych formacji uzyskuje od nich wyższe poparcie.

    Zjednoczona Prawica z wynikiem 37,2 proc. prowadzi w zestawieniu, Platforma Obywatelska i Nowoczesna mogą liczyć na głosy 28,7 proc. wrzucających karty do urn.

    Dalsze wyniki są mniej imponujące i nie odbiegają znacznie od poparcia, które możemy obserwować w innych badaniach opinii publicznej.

    Kukiz’15 z wynikiem 9 proc. zajmuje stabilne miejsce trzecie a podział mandatów zamyka Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) mający 5,3 proc. poparcia.

    Poza Sejmem: PSL – 2,5 proc., Partia Wolność (dawniej KORWiN) – 2 proc. i formacja Razem z nikłym 1 proc. poparciem. 13,2 proc. zapytanych nie wyraziło jasnego poparcia dla żadnej z powyższych formacji politycznych.

    http://www.parlamentarny.pl/sondaze/pis-przed-koalicja-po-i-nowoczesnej,178.html

  • .

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)