Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Otwarte spotkanie z Posłami na Sejm RP – Leszkiem Dobrzyńskim, Michałem Jachem oraz Arturem Szałabawką


Prawo i Sprawiedliwość w Goleniowie zaprasza
 
Szanowni Państwo, w dniu 11 lipca (wtorek) 2017 r. odbędzie się spotkanie otwarte z Posłami na Sejm RP tj.Leszkiem Dobrzyńskim, Michałem Jachem oraz Arturem Szałabawką na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Jest to początek serii spotkań parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami naszej gminy – na początek Mosty.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej…

Miejsce Spotkania Sala M.D.K. Arkadia w miejscowości MOSTY w dniu 11 lipca o godz. 19,00

Źródła:

 1. http://goleniow.net.pl/news.php?extend.6846
 2. poseł Leszek Dobrzyński
 3. poseł Michał Jach
 4. poseł Artur Szałabawka
Tagi: , , ,

39 komentarzy

 1. Ugrupowanie Kukiz’15 otrzymał zwrot kosztów kampanii wyborczej. Jak deklaruje lider ugrupowania wszystkie pieniądze zostaną przekazane na działalność dobroczynną i społeczną.

  Oceń komentarz: Dobre 3 Słabe 1

 2. Podaj dalej:

  Treść niedostępna
  Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

  Najlepsze: Dobre 3 Słabe 0

 3. Treść niedostępna
  Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 4. Kilka dni temu grób moich Rodziców został zniszczony przez oblanie czerwoną farbą. Zniszczenia grobowca są duże, gdyż piaskowiec głęboko wchłania wszelkie substancje i płyny. Zgłosiłam zdarzenie na Policję, która rozpoczęła postępowanie o znieważenie grobu, o którym mówi art. 262 KK. Postępowanie prowadzone jest z urzędu. Na cmentarzu nie ma monitoringu i trudno będzie ustalić sprawcę. Żaden inny grób na cmentarzu nie został uszkodzony.

  Agresja sympatyków opozycji wyładowana na grobowcu moich Rodziców jest tym bardziej dla mnie niezrozumiała i bolesna, że Ojciec mój był przed wojną harcerzem, żołnierzem Armii Krajowej, a potem politycznym więźniem Obozu Koncentracyjnego Stutthof. Natomiast moja Mama była osobą wyjątkowej dobroci. Często razem stałyśmy nad tym właśnie grobem mojego Taty.
  Atak na grób moich Rodziców odbieram to jako kolejny przejaw „walki” politycznej totalnej opozycji i jej – karmionych głęboką nienawiścią – sympatyków, do środowisk, które w 2015 r. demokratycznie wygrały wybory, tj. do PiS. Bezsilnej totalnej opozycji zostały już tylko barbarzyńskie metody atakowania zmarłych, ich pamięci i grobowców osób bliskich polityków PiS.

  Krystyna Pawłowicz

  Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 3

  • Kto mieczem……….

   Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 9

   • TOTALNEJ oPOzycji umiaru i taktu 🙂

    Najlepsze: Dobre 9 Słabe 3

   • Bezczeszczenie grobów to jest największe draństwo, jakie może być. I nie ma tu znaczenia czy jest to grób przyjaciela czy też “wroga” Po śmierci człowieka zostają tylko zwłoki, a tym należy się szacunek.
    Ktoś kto wypowiada ‘Kto mieczem……….” w tym kontekście to dla mnie najgorsze z możliwych oborowych zwierząt.

    Najlepsze: Dobre 6 Słabe 2

  • bezczeszczenie zwłok?
   nekrofilia?

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 3

   • Panie pigularz bluzgami niczego nie osiągniesz. Zrobiłeś pan z tego forum ściek. Nic dziwnego, że nie wszyscy podzielają pańska kulturę a raczej jej brak. Krytyka owszem jest potrzebna. Ale to co tu się prezentuje to tylko wyzwiska, chamstwo i prymitywne samozadowolenie z dołożenia komuś. Wątpliwe jest aby większość czytających to forum pozytywnie odnosiła się do treści zawartych w tych pełnych nienawiści postach. Nie pozdrawiam i nie życzę miłego dnia.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 1 Słabe 8

    • Czyli jednak nekrofilia 🙂

     Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

    • W Hamburgu trwają starcia policji z demonstrantami chcącymi przedostać się w pobliże Centrum Targowego, gdzie trwa szczyt G20. Lewaccy terroryści uniemożliwili żonie prezydenta USA Donalda Trumpa, Melanii, udział w programie wizyty. Liczba rannych policjantów wzrosła do 160.

     Ci, którzy pouczają Polskę, powinni jak najszybciej wyjechać do Hamburga i pospacerować tam przez kilka godzin. Jeśli wróciliby cali, mieliby prawo mówić, w którym kraju demokracja ma się lepiej. Prezentujemy wstrząsające nagrania z miasta, które przypomina dziś Damaszek albo Aleppo.

     Rzecznik Melanii Trump powiedział agencji dpa, że małżonka prezydenta nie otrzymała od policji zgody na opuszczenie miejsca zakwaterowania przez wzgląd na kwestie bezpieczeństwa.

     Melania Trump miała uczestniczyć w rejsie statkiem po hamburskim porcie, a następnie, po obiedzie, zwiedzić ośrodek badań klimatu. Z kolei na wieczór zaplanowano koncert w Filharmonii Hamburskiej. First Lady zapowiedziała, że włączy się do programu tak szybko, jak będzie to możliwe.

     Jak dowiedziała się jednak dpa, program dla małżonek i partnerów przywódców państw G20 został ze względów bezpieczeństwa zmieniony. Odwołano wizytę w ośrodku badań klimatu. Zamiast tego eksperci wygłoszą wykłady dla gości w hotelu Atlantik.

     Problemy z dotarciem na miejsce obrad miał również sekretarz stanu USA Rex Tillerson. Drogę, którą miał przejeżdżać, zablokowało 500 zamaskowanych bandytów. Szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel zmuszony był odwołać spotkanie ze swoim amerykańskim odpowiednikiem.

     Ze względów bezpieczeństwa swoje spotkanie z uczniami odwołał minister finansów Wolfgang Schaeuble.

     W wielu punktach miasta doszło do blokad ulic. Grupy antyglobalistów siadały i kładły się na nawierzchni, paraliżując ruch drogowy. W okolicy Centrum Targowego protestujący ustawili betonowe zapory. Policja użyła armatek wodnych.

     Nad częścią miasta policja zupełnie straciła kontrolę:

     W mieście podpalane są samochody, opony i kosze na śmieci. Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu. Straż pożarna wzywana była do południa do ponad 150 pożarów.

     Liczba rannych policjantów wzrosła do 160. Telewizja N24 pokazała zdjęcia zamaskowanych bandytów, którzy – nieatakowani przez policję – wybijają szyby w okolicznych sklepach. To straszna żądza niszczenia – komentuje N24

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

    • Człowieku! ŚCIEKU szukaj sobie na Kościuszki 4 !
     Tam śmierdzącego gówna wbród!

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

    • Przyganiał kocioł garnkowi:

     “Jesteś prawdopodobnie młodym niedouczonym i zakompleksionym fanatykiem ONR PiS i innego rodzaju faszystów.”

     To miał być ten przyklad ogłady?

     Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 5. .

  Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 6. Przyjadą chyba żeby opowiedzieć jak skutecznie rozwalili TK, jak wspaniale wygląda reforma oświaty i ilu nauczycieli pójdzie na bruk, jak ratując przemysł stoczniowy chcą budować w Szczecińskiej Gryfi prom pasażerski dla PŻB w stoczni która nigdy nie budowała promów co będzie gwoździem to trumny tej stoczni chcą tylko zyskać głosy a potem to już zmartwienie stoczniowców jak stocznia zbankrutuje, jak budują WOT w celu ochrony swej chorej władzy jak w latach 30 NSDAP, jak wsperają i usprawiedliwiają faszystów z ONR i młodzieży wszechpolskiej gębą p.Mazurek i innych oszołomów. Możecie pójść zadawać pytania i posłuchać…….powodzenia…..

  Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 15

  • co ci się złodzieju jeszcze nie podoba?

   Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 8

   • Jesteś prawdopodobnie młodym niedouczonym i zakompleksionym fanatykiem ONR PiS i innego rodzaju faszystów. Nazywanie kogoś złodziejem nie znając osoby świadczy o twoim buractwie i sporych problemach emocjonalnych…Pewnie nie masz kolegów i nikt cię nie kocha…. Jakie to przykre……

    Debata, kontrowersyjne Dobre 4 Słabe 14

  • Nie wiem czy ten człowiek o Nicku Prawda sobie zdaje sprawę ale nazwanie w taki sposób ” faszystów z ONR i młodzieży wszechpolskiej ” legalnie działających organizacji może dla pana nieść skutki prawne. Bardzo nie ładnie pan się wypowiada. Może pan sobie w duchu myśleć co chce, ale ja od kilku lat biorę udział w Marszu Niepodległości w Warszawie i powiem panu jedno. W czasie rządów PO i PSL idąc z młodzieżą wszechpolską i z ONR to widziałem prawdziwych patriotów, Ludzi którzy zachowywali się jak faszyści za to widziałem w mundurach różnych służb. Wstyd mi było, że taki mamy rząd a dumny byłem z tych młodych ludzi. Dumny byłem kiedy stawali na głowie aby wywalić od siebie prowokatorów i nie dopuścić to prowokowanych przez służby rozrób. Ostatnie dwa marsze kiedy nie ma rządów PO Marsze 11 Listopada w Warszawie to piękne święto rodzinne w którym Polacy wraz z rodzinami idą i manifestują swoją POLSKOŚĆ ! Idą w spokoju, skandują pieśni i hasła . I nikt !!! Rozumie Pan !!! Ich za to pałami nie leje !!! Faszystą w czystej postaci jest PAN i pana głos w tym temacie.

   A pro po . Niedouczony człowieku Gryfia owszem będzie budować statki ale nie na pochylniach remontowych a na pochylniach Byłej Stoczni Szczecińskiej. Czyli i na dokach i na pochylniach do tego przeznaczonych. I stocznia ta nie zbankrutuje bo jest Własnością PAŃSTWA , a raczej jak wiele cennych polskich firm częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

   Radze ci człowieku wyłącz TVN z którego wiedzę czerpiesz i włącz myślenie, lepiej ci to zrobi

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 5

   • Zostaw Andrzej lewaczka.
    Niech się zapluje 🙂

    Najlepsze: Dobre 10 Słabe 3

   • A ja Panu radzę wyłącz pan tzw. TV publiczną i poczytaj historię naszego kraju. Może to Pana otrzeźwi.

    Debata, kontrowersyjne Dobre 5 Słabe 13

    • ale na nogi bo na głowę już za późno …

     Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

    • Kto podpalił budkę strażnika przed rosyjską ambasadą podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku?

     “Do Rzeczy” publikuje fragment rozmowy szefa CBA Pawła Wojtunika (PO) i minister Elżbiety Bieńkowskiej (PO). W rozmowie pada stwierdzenie, że to Bartłomiej Sienkiewicz (PO) wydał polecenie podpalenia budki.

     W poniedziałek tygodnik “Do Rzeczy” opublikował fragmenty rozmowy, która miała zostać podsłuchana 5 czerwca 2014 roku w restauracji “Sowa i Przyjaciele”. Według tygodnika podczas rozmowy ówczesnej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem miała paść sugestia, że Sienkiewicz zlecił policjantom spalenie budki przed rosyjską ambasadą.
     CBA zaprzeczyło autentyczności rozmowy. W odpowiedzi autor tekstu Cezary Gmyz opublikował nagranie z podsłuchów w restauracji “Sowa i Przyjaciele”. Męski głos mówi: “Widzisz, ale facet nauczył ich, że on dzwoni i on im rozkazuje. I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą, bo minister osobiście wymyślił taką… wiesz z takiego…”.

     Nagrana rozmowa dotyczy incydentu, do którego doszło podczas zorganizowanego w Warszawie przez środowiska narodowe 11 listopada 2013 r. Marszu Niepodległości. Podpalona została wówczas budka wartownicza przy ambasadzie rosyjskiej, śmietnikowa altana i m.in. instalacja “Tęcza” na pl. Zbawiciela. Po 11 listopada za “absolutnie skandaliczne” wydarzenia pod ambasadą przeprosił Rosję prezydent Bronisław Komorowski, a głębokie ubolewanie w związku z incydentami wyraziło MSZ. Śledztwo ws. spalenia budki zostało ostatecznie umorzone z powodu niewykrycia sprawców.

     Treść niedostępna
     Zezwól na używanie ciasteczek przez kliknięcie na klawisz Akceptuję.

     CO JESZCZE SPALICIE PEŁOWCY???

     Najlepsze: Dobre 10 Słabe 2

     • Sienkiewicz: „Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie”.

      Najlepsze: Dobre 12 Słabe 1

     • Co? Mamy się dać okradać a nawet MORDOWAĆ???
      Niedoczekanie!

      IDZIEMY PO WAS ZBRODNIARZE!

      https://pl.wikipedia.org/wiki/Jolanta_Brzeska

      Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

      • POsadzić główną szmalcowniczkę na akumulatorze to zaraz się dowiemy kto zamordował.

       Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

     • To były piekielne rzady PO-PSL. Słyszycie jak kopniety Kierwiński albo Grabiec, Kopacz, Kidawa, Neuman, a także Schetyna wrzeszczą, że na komisariacie zmarł człowiek pod rządami PiSu, zaznaczam, że to był narkoman – pisano o tym. Pod rządami PO na komisariatach zgineło 42 osoby. 742 osoby były katowane – bito kibiców kluczami po jądrach. Bydlaki nie ludzie, ale takich ‘banda frajerów’ i kryminalistów wybrała na rządzicieli Polską. Głupota Polaków czasami jest tragiczna. Nigdy więcej PO, PSL, Komorowskiego, Nowoczesnej.

      Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

   • Rachuek ekonomiczny jest bez litości. Ratowanie wszystkiego zbrojeniówką to tylko pisowska propaganda. Te stocznie pandą na tym projekcie, nie takie zakłady padały na gwarancjach państwa. W sprawie niedouczenia niech osoba poczyta statystyki stoczni,bilans roczny itd. Opłacalność tej inwestycji jest niska lub trudna to policzenia. Jeśli chodzi zaś o pokojowe nastawienie “tych” organizacji to ostatni przykład z Radomia daje do myślenia? Pewnie prowokacja nie?….Oceny Pana obecności na innych forach dają też do myślenia,poziom itd.
    PS.”Te” organizacje otwarcie nawołują do dyskryminacji i ataków na niektóre grupy np. LGBT itd. od tego się zaczyna. Potem to już z górki…….jeśli Pan wie o czym mowa. Jeśli nie odsyłam do książek o latach 30 zeszłego wieku…..
    PS. Powodzenia w lekturze, może coś dotrze…..

    Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 5

  • .

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 0

  • .

   Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

  • .

   Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)