Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Przejazdy służbowe Strażnika Miejskiego w Stepnicy

chuck-norris-straznik-teksasu

W galerii skany kart przejazdów służbowych strażnika miejskiego w Stepnicy

46 komentarzy

 1. witam po pierwsze jaki strażnik powinien ustąpić mlodszym a nie ze byly policjant na emeryturze zajmuje innym miejsce pracy zrozumiał bym gdyby coś jeszcze robił bo gdy on chce się czegoś przyczepić to nie ma sprawy ale gdy dostanie zgłoszenie to niema czasu lub ściemnia ze nie ma czasu do mnie jedzie już 1,5 roku i do tej pory nie dojechał to porażka powinni go wyrzucić z z tego stanowiska chyba ze chcą go zatrudnić jako szofera do robienia zakupów na rzecz gminy

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 2. gratuluję odwagi i potwierdzam w jednym ze sklepow koło urzędu ,stazysta wybierał ciasteczka i wedlinki takie jak Alutka lubi nie ukrywając ,że ta Pani zleciła mu zrobienie zakupów.Jeśli mieści się to w ramach obowiązków stazysty to przepraszam Alutkę .

  Najlepsze: Dobre 9 Słabe 0

 3. na co czekasz ,masz kanciastą dupę to rozbij😜😜widać ciekawość silniejsza od rozsądku , uzalezniles się od podglądania stronki 🔎 i o to chodzi 😁😁😁

  Najlepsze: Dobre 14 Słabe 0

 4. Śmieszne jak Rysiu odwraca kota ogonem i wmawia mieszkańcom trójwsi,że radni niezależnie się zgadzali na biogazownię. To radni niezależni pierwsi zgłosili projekt uchwały wykluczający takie inwestycje w naszej gminie, a on wyrzucił go z porządku obrad.
  Potem to właśnie Rysiu zgłupiał i nie wiedział jak głosować uchwałę, w której to Rada Miejska odrzuciła uwagi jego stowarzyszenia.
  Nie sądzę, żeby Rysiu to zrozumiał, ale mieszkańcy myślę, że są na tyle rozważni, że więcej takiego radnego nie wybiorą.
  Poza tym cieszy coraz silniejsza “obywatelskość” nawet w odległej burmitrzowi trójwsi.

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

 5. W śmiesznym wsio-mieście Stepnica
  powstała z radnych nowa elita.
  Niezależnymi się nazwała,
  wiatraków, linii energetycznej nie chciała,
  ale na biogazownię w Łące ” na złość babci”
  się zgadzała.

  Wójto-burmistrz nie taki,
  przewodniczący owaki.
  Na peryferiach gminy, mieszkają
  debile bo nie rozumieją o co
  nowa elita się bije.

  Strażnika trzeba wyrzucić ,
  z peryferii wsioków należy nauczyć,
  żeby na przyszłość pamiętali
  na kogo będą głosowali.

  A peryferyjne wsioki cóż na to?
  Peryferyjnym wsiokom jednako,
  jaka władza na stołkach na
  urzędzie zasiędzie.

  Bo i tak o wsioków władza dbać
  nie będzie.
  Znowu zaczną się stołki, krzesła, stołeczki,
  dzieci, bracia, cioteczki.

  I tak co cztery lata, każda nowa elita,
  na urzędach za stołki się chwyta.
  I tak wszystko kręci się w koło,
  a co dalej? wiadomo.

  Debata, kontrowersyjne Dobre 6 Słabe 12

  • Zapomniałeś też dodać, że chciała uczciwych konsultacji w sprawie miasta.

   Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

  • Ja słyszałam co innego od mieszkańców. Młodzi wolą młodego na stołku, a nie starego grubego z komunistyczną przeszłością, kształconego na Uniwersytecie Marksizmu i Leninizmu, czy w szkole Dzierżyńskiego uczonego jak dobierać Tajnych Współpracowników. Czasy się zmieniły, a i w naszej gminie pojawiają się ambitni i odważni ludzie.

   Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

  • styl przewodniczącego: wciskam kit a mieszkańcy to wioskowi debile

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

   • i wciska ten kit przed każdymi zbliżającymi się wyborami ,i ludziska wsiowi to kupują,dajcie mu CZERWONĄ KARTKĘ….i niech zmyka ,czas najwyższy na zmiany, niech przyjdą młodzi….dwulicowców nie tolerować…

    Najlepsze: Dobre 15 Słabe 0

   • Mydlił oczy mieszkańcom Łąki, że nie dopusci do budowy biogazowni a tak na prawdę nic nie robił – choć mógł. Niezależni podsuwali mu rozwiązanie ale ich olał. Teraz szuka kozła ofiarnego ….

    Najlepsze: Dobre 18 Słabe 0

  • Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

   Najgorsze: Dobre 0 Słabe 16

 6. w domu bogatych emerytów czyt.w UG :
  Wiecie ,mam już tak słabe ręce ,że ledwo trzymam filiżankę
  Ja to mam tak słaby wzrok, że nawet jej nie widzę
  No ja też ,nawet nie wiem na kogo głosowałem , bo nie widziałem nazwisk na karcie
  Co mów głośniej !!! 🙂
  A ja mam taki reumatyzm ,że nie mogę się do Was obrócić
  Ja jestem ciśnieniowcem ,jak wstanę kręci mi się w głowie ,że nie mogę zrobić kroku
  Ta… ja to mogę,ale nigdy nie pamiętam dokąd miałem iść
  – Ech ,taka jest cena podeszłego wieku ….
  No… nie narzekajmy ! nie jest tak żle , panowie i panie 😉 przecież mamy jeszcze wszyscy prawa jazdy…
  To… jedziemy na patrol po Ciemnogrodzie ,przecież dobrze nam dopłacają do emerytury 😉 😉

  Najlepsze: Dobre 22 Słabe 1

 7. JEDEN strażnik-kolega roczniekosztuje nas prawie 90 tysięcy złotych! To koszt dwoch anglistek i jeszcze na waciki zostanie!

  “Z realizacji budżetu gminy Stepnica za I półrocze 2016 r
  “Rozdział 75416 —— ,,straż gminna (miejska)”
  Planowana kwota Wydatków 87 777,00 zł na koszty funkcjonowania Straży Miejskiej została
  zrealizowana w wysokości 46 275,46 21, tj. W 53 %. Wydatki te obejmują wynagrodzenie,
  koszty szkoleń i wyposażenia komendanta Straży Miejskiej, koszty zakupu paliwa
  i utrzymania samochodu.”

  Najlepsze: Dobre 7 Słabe 0

  • TO JEST SKANDAL TAK DŁUGO NIEROBA UTRZYMYWAĆ Z NASZYCH PODATKÓW,RADNY JACEWICZ MA RACJĘ TE ROZLICZENIA ZA DOJAZDY TO WIELKI PIC ,JEDNYM PISMEM I DŁUGOPISEM WYPISANE ROZJAZDY HAHAHHAHAH TO NIE TRZEBA BYĆ GLINĄ BY SIĘ POŁAPAĆ ŻE TO FIKCJA !! ZWOLNIĆ NIEROBA !!

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

   • Byłem stażysta w tej, jakby to nazwać, mafii i doskonale wiem jak taki papierek się wypełnia 😉 masz 10 minut i powypelniaj mi to chlopaku, a jak skończysz, to lec za parzyć kawkie 😉 a potem do sklepu za rogiem, po soczek i pączussie. Ja nie wiem, jak to jest, że jeszcze nikt nikomu nie dobral się tam porzadnie do du*y. Wiatraki, głosowanie- wybory, angielski, straż miejska, kłamstwa i nagminne łamanie prawa… moze warto zgłosić to wszystko do programu “uwaga”, albo “państwo w państwie”. Czy ktos już o tym myślal?? Przecież to co się dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. Zeby takie bezprawie panowało w tym mieście?? Poprostu jak o tym wszystkim myślę, że Wygan rządzi cala wioska i ma swój wlasny kodeks i swoje własne zasady, jak mysle o tym, że podejmuje decyzje na jakie tylko ma ochotę oszukujac przy tym ludzi,czując się tak bezkarnie,to naprawdę dziwię się,że jeszcze nie trafił do pierdla??!???

    Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

 8. To co mnie naprawdę denerwuje to to, że u nas nie daje się szans młodym ludziom. Przepraszam sam jestem starszym człowiekiem i gdyby nie wnuki nie ogarniał bym połowy rzeczy. Pokolenie ludzi urodzonych w latach 40 czy 50 nie jest w stanie nadążyć za zmianami. Nas uczono rosyjskiego, posłuszeństwa, że społeczne to nasze i można kraść do woli. Młodzi myślą zupełnie inaczej. A u nas w gminie większośc ważnych stanowisk pełnią emeryci i to z dobrymi emeryturami! Nie tylko zabierają miejsca młodym ale w dodatku wykonuja swoje funkcje gorzej niż młodzi! Zabieracie szanse młodym! Przecież strażnikiem powinien być jakiś młody chłopak, który tu mieszka ma rodzinę na utrzymaniu i dośc sił a nie kolega emeryt. Emerytka wiceburmistrz, emerytka zastępca dyrektora szkoły. Co to jest? Dom pogodnej jesieni czy władze gminy? Może wnuczka pani wiceburmistrz nie musiała wyjechać zagranicę ale moje wnuki musiały bo niektórym emerytom wciąż mało.I co ci ludzie wnoszą dobrego dla gminy? Pani Rzymczyk, Piznal, Pan Detmer czy pan kolega od służby cywlilnej, nawet sekretarka na emeryturze. Mało wam?

  Najlepsze: Dobre 15 Słabe 0

 9. Kraków, Łódź, Bytom, Jelenia Góra, Mielec, Tarnów, Rybnik, Piekary Śląskie- to tylko niektóre miasta, w których strażnicy miejscy poruszają się na rowerach. I niech nikt mi nie mówi, że robią mniejsze odległości. Możemy nawet zaniżyć średnią prędkość jazdy na rowerze (z uwagi na emerytalny wiek jedynego strażnika miejskiego) do 15 km na godzinę. To nadal mamy wystarczający wynik. Mało tego, według różnych źródeł średnia marszu w miarę zdrowego człowieka to od 5 do 7 km/h. Ale u nas każdy z pieczątką UMiG musi mieć albo samochód służbowy albo służbową karte na paliwo. No i mieszkanko dla kogoś z rodzinki.

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 10. Na trasie Szczecin – Goleniów ostatnio mnie wyprzedził, musiał jechać grubo ponad 140 km/h, jechałem niewiele mniej, a Katani tylko śmignął. Pewne jest, że śpieszył się patrolować stepnickie ulice, wyłapywać pieski itp. Na pewno też jechał na pusto, bez szefa, skoro do takiej prędkości się rozbujał….

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

  • Na obiad się spieszył. W sumie dla piesków lepiej, bo “głodny Polak to zły Polak” 😉 🙂

   Najlepsze: Dobre 9 Słabe 1

  • W takiej urwa Warszawie Strażnicy Miejscy po prostu na patrolach chodzą! W wielu miastach maja rowery. Ale w urwa najmniejszej chyba gminie na świecie strażnik miejski swoje 4 litery wszędzie wozic musi! Przecież on nie ma nawet połowy uprawnień policjantów! Naprawde musimy tyle płacić za wożenie dokumentów czy łapanie piesków?? A ci wszyscy urzędnicy, co to po godzinach pracy tankuja na służbowe karty to nie mogą?? ILE gmina wydaje na paliwo dla urzędników??? Panie Radny Jacewicz, pan masz j..ja, prosze o to zapytac. Dlaczego nie dość, że mają tak wysokie pensje to jeszcze tankują za nasze?? Słów brak!!! Mieszkanka, ciepłe posadki, paliwo za friko. Zafundujmy im jeszcze bony na zakupy w biedronce!! Wice się ucieszy!

   Najlepsze: Dobre 12 Słabe 1

  • Na patrol gnał 🙂 🙂 🙂

   Najlepsze: Dobre 4 Słabe 1

  • Pewnie gonil psa. Chart musiał być. Bestie są szybkie 😉 🙂

   Najlepsze: Dobre 6 Słabe 1

 11. Pisane na kolanie i to w pośpiechu! Okręt tonie, a gruby pociągnie ze sobą całą elitkę 🙂 Obstawiam, że to ostatnia prosta do cioci Celi 🙂

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 2

 12. Coraz więcej gmin w Polsce decyduje się na likwidację straży miejskich. Odgórnie zadecydowały tak rady miejskie w Strzegomiu czy Świeradowie-Zdroju. Oddolnie mieszkańcy podjęli akcje zbierania podpisów pod wnioskami referendalnymi w tej sprawie w Bydgoszczy, Poznaniu czy Rybniku. Mieszkańcy Pszczyny opowiedzieli się w referendum za likwidacją straży, ale zawiodła frekwencja. Wkrótce, dzięki działaczom KNP, ma odbyć się referendum z Żywcu.
  […]

  http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/artykuly-wolnorynkowe/znikajaca-straz-miejska/

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 13. w teren jedzie się lub idzie na polowanie 🔫🔫🔫

  Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 14. Dlaczego w tych dokumentach nie ma podanych kierunków czy miejscowości docelowych? Tylko enigmatyczne “patrol”, “konwój”. Jak na podstawie tak lakonicznego dokumentu można w ogóle rozliczyć koszty przejazdow?? Rozumiem, że urzędnik zatwierdzający koszty paliwa i konserwacji samochodu służbowego Strażnika Miejskiego wróży z fusów od kawy albo zgaduje??

  Najlepsze: Dobre 13 Słabe 0

  • Przy konwojach z reguły podaje trasę ale większość rubryk to “ter”- zgaduję, że chodzi o patrol w terenie. Też uważam, że powinno to być bardziej precyzyjnie opisane, bo tak to ja moge sobie jak Radzio Sikorski- tysiące kilometrów rozliczyć.

   Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

  • zwróćcie na charakter pisma i kolor długopisu
   robione hurtem …

   Najlepsze: Dobre 8 Słabe 0

 15. Jaka gmina taki Chuck Norris 😉 🙂

  Najlepsze: Dobre 12 Słabe 0

 16. Dzienne “patrole” po ponad 40 km. Przepraszam ale on objeżdża całą gminnę każdego dnia czy co?? I na kiego grzyba nam jednoosobowa Straż Miejska?? Zresztą te “raporty” wyglądają jakby je ktoś jednego dnia na gwałt sporządzał. No, chyba że Strażnik ma cały rok jeden długopis i niezależnie od dnia i pory roku ręka mu nie drgnie 😉 🙂

  Najlepsze: Dobre 11 Słabe 0

 17. 26 km w 6 godzin – patrol – hehe błyskawica psa ścigał?

  Najlepsze: Dobre 10 Słabe 0

Dodaj komentarz

Optionally add an image (JPEG only)