Nowa Stepnica

Wolne Forum mieszkańców Gminy Stepnica

Mieszkańcy Stepnicy mają dość radnych z komitetu Wyganowskiego?

jacek

Na zdjęciu w żółtej koszulce nowy radny miejski Jacek Jacewicz – zdjęcie zaczerpnięte z ” Powiatowy oddział WOPR Goleniów”

W uzupełniających wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy zwycięstwo odniósł radny niezależny z KWW Odpowiedzialny Samorząd Jacek Jacewicz. Jego kontrkandydatem był wystawiony przez KWW Nasza Gmina Stepnica  (komitet popierający obecnego burmistrza działacza Platformy Obywatelskiej Andrzeja Wyganowskiego) Damian Urban.  To już druga porażka komitetu burmistrza w tym okręgu. Ostatnio sromotną klęskę poniósł Bogusław Nowak – radny sołtys poprzedniej kadencji.

Można by rzec, że Stepnica budzi się ze snu i stawia na niezależnych! Brawo i gratulacje dla nowego radnego!

Jedyne zmartwienie to to, że w wyborach uzupełniających wzięło udział tylko nieco ponad 16% mieszkańców okręgu.

 

 

24 komentarze

 1. Możesz zalewać się łzami
  PIS zostaje z nami
  Możesz bańką w ścianę tłuc
  POzostał ci jeno wódz
  By emocjom pofolgować
  Maści proszę nie żałować 😝😝😝😝👍👍👍

  Najlepsze: Dobre 5 Słabe 0

 2. 4 głosy różnicy to tyle co nic

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 1

 3. Gratuluję. Mam nadzieję, że Jacek (wzorem swojego Taty, którego pozdrawiam) będzie bronił swojego zdania. Trzymam kciuki i pozdrawiam.
  Monika Moroń

  Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

 4. To nie “kobieta z kosmosu” ,to kobieta z ogrodów działkowych, której wolno wiecej jak pozostalym dzialkowcom ,bez ponoszenia konsekwencji😏

  Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

 5. Bo tutaj zagłębie POpaprancow i zadkami trzęsą dziene, że nie

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 6. Brawo Jacek. Damian niby spoko gość ale z ulicznych rozmów wynika że coś się z chłopakiem porobiło, że od kiedy Wyganowski dał mu mieszkanie to nastąpiła w nim radykalna zmiana. No cóż, powszechnie wiadomo że Wyganowski, największy szkodnik w dziejach Stepnicy potrafi upomnieć się o swoje.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 7. Gratulacje dla Pana Jacka!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 8. Gratulacje! Oby więcej takich młodych, ambitnych i niezależnych osób starało się coś zrobić dla Stepnicy.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Gratulacje !!!! i zycze aktywnosci w opozycji.

   Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

   • Ciekawe. A co mamy jakąś PiSowską bojówkę w Stepnicy – bo banda starych komuchów pod szyldem PO rozpierd…..a już 100 milionów

    Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

    • O PISie w Stepnicy cicho …
     Ciekawe dlaczego??

     Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

     • O Pisie cicho anonimie dlatego,że tak naprawdę jest tylko kilka osób w gminie,która wie kto kim jest na”górze” i kto na “dole”.
      A tak do rzeczy to ilekroć coś próbowałem to tu same nygusy

      Oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 0

      • “Nygusy” ? Rozwiń to i ujawnij się skoro jesteś pro-PIS, tak jak obecnie wzorowo czyni to PIS! Konspiracyjnego złodziejstwa i demagogii politycznej rodem PO, wiele osób ma dość! Oni mają swojego lokalnego dominatora, który swoje praktyki niszczenia ludzi z wojska przeniósł skutecznie do Stepnicy, więc do dzieła: należy wesprzeć porządkowanie tego post SB-eckiego molocha, bo “bolek” się czai i grozi swoim przywództwem – o zgrozo i nie daj boże!! Jestem zdecydowanie przeciw finansowaniu partii politycznych z budżetu Państwa i popieram każdą akcję i ruch społeczny eliminujący złodziejstwo w majestacie tworzonego pro-mafijnego prawa a takie w Polsce już się zagnieździło. Nie ma organu Państwa apolitycznego! Wszystko jest zgnojone partyjnymi i mafijnymi powiązaniami a człowiek spoza układu jest zerem i frajerem do roboty i płacenia haraczy. Jest pole do wsparcia parlamentarnej większości w każdym obszarze naszej ojczyzny, bo państwa to już raczej nie ma!!

       Najlepsze: Dobre 4 Słabe 0

       • Popieram Bogdana. Jest pole do wsparcia rządu na każdym polu i trzeba to robić. Krajowi potrzebna jest duża mobilizacja społeczeństwa aby odbudować silną Polskę i zachować to co jeszcze zostało (nie zostało sprzedane przez PO) oraz uruchamiać nowe, zaniedbane ścieżki. Możemy to czynić na co dzień, w naszych małych miejscowościach. Ważne żeby zacząć trochę myśleć, nie chować się po kątach, mówić co nie pasuje, nie rzygać bez sensu na PiS. Ja nie poparłem w wyborach PiS-u (poparłem Kukiza) ale to nie oznacza że mam bezmyślnie opluwać ten rząd który jeszcze niczego nie zepsuł a wręcz przeciwnie, są powody dla których warto mieć nadzieję na lepsze. Niestety jak tak przeglądam internet a co gorsza włączę TV to nie mogę czasem uwierzyć ilu głupców mnie otacza.

        Podobnie wygląda sytuacja na naszym podwórku. Tyle się mówiło o Wyganowskim i jego fatalnych rządach i nic, ludzie ciągle za nim. To ciągłe opluwanie Nowej Stepnicy i ludzi z nią związanych gdzie teraz wychodzi że to właśnie to forum stawia dobre diagnozy i sądy (czego się trochę boję w dłuższej perspektywie) Jest to dla mnie nie pojęte, że ludzie tak mało widzą, że tak mało wystarcza im do wsparcia tego szkodnika Wyganowskiego i reszty z jego otoczenia, że nie dostrzegają że mogłoby być o wiele lepiej. Ale kropla drąży skałę…

        PS. Pani Rzymczyk – kobieta z kosmosu – iiiihaaaaa 😀

        Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 1

       • Panie Bogusławie.

        Nie wiem kto kryje się pod nickiem Swój” ale napiszę Panu w ten sposób.
        Otóż zgadzam się ,że są nygusy.A dlaczego?Ano dlatego,że kiedy byłem w radzie Gminy Stepnica każdy znał moje poglądy polityczne i światopoglądowe i postanowiłem jako pierwszy radny w gminie odbywać co najmniej raz na kwartał spotkania z wyborcami by mogli poprzez moja osobę składać prośby i skargi na działanie wójta czy też rady gminy.Na te spotkania zapraszałem również obecnego burmistrza a ówczesnego wójta A.Wyganowskiego by dać ludziom szansę by mogli się wyżalić,porozmawiać i mówić co “ich gryzie”.Ówczesny wójt nie odmawiał uczestnictwa w tychże spotkaniach i co się stało?Ano to,że na pierwszym spotkaniu wzięło udział ok 70 osób ,po 3 miesiącach 20,a po roku byłem sam wraz z zapraszanymi przeze mnie radnymi i wójtem.Więc jak to nie nygusy?Nygusy bo wymagań milion ale ruszyc dupy nie chce sie nikomu.Najlepiej umówić się,dotrzeć do każdego mieszkańca,wysłuchiwać 2 lata tego samego,napisać za niego,zanieść do Urzędu i załatwić.A jeśli nie załatwisz to będziesz tym,który nie otrzyma głosu w nastepnych wyborach bo nie załatwiłeś czasami rzeczy której nie da się załatwić w Urzedzie Gminy gdyż np droga jest powiatowa itd.itd.
        I tak samo jest z działalnością PIS na terenie naszej gminy i powiatu.Organizowałem juz kilka lat temu spotkania z posłami tak tu jak również w Goleniowie i Nowogardzie i co??? i to samo.Tylko tyle,że wina tu leży po środku bo posłowie lub któryś z posłów mógłby na terenie naszego powiatu otworzyć biuro poselskie ale po co?
        Odbyłem rozmowy z kilkoma posłami Pisu i obiecali,że jeden z nich otworzy takowe biuro na terenie powiatu Goleniów ale czy tak będzie?
        To jedno a drugie to jak zachęcić ludzie do udziału skoro nie ma miejsca na spotkania a nawet jak jest to kto ma za to wszystko płacić,kto ma i do kogo dzwonić itd.itp.
        Dalej popieram PIS mając nadzieję także w tym tematach o których Pan napisał.
        Na kampanię wyborczą do Sejmu w 2005roku wydałem spora ilość gotówki,później także na spotkania ,dojazdy,kawki,herbatki itd i doszedłem do wniosku,że chętnie będę uczestniczył w spotkaniach zwolenników PiS ale tylko wówczas jak ktoś inny zajmie się organizacją bo szkoda kasy,nerwów i czasu,a po drugie ja wiem jacy i ilu jest w Gminie Stepnica ludzi o poglądach podobnych do Pisu ale co bez wsparcia “góry”można?można wypic herbatkę pogadać itd.Więc proszę pokazać jak to się robi,że będziemy działać na terenie gminy,bo być może byłem zbyt słaby,mało znaczący.A tak na marginesie jeśli to mają być zwolennicy Pisu ale głosujących na PO lub nawet Kukiza to szkoda czasu,choć wiadomo,że Kukiza poglądy czasami są zbieżne,ale nie zawsze.Serdecznie pozdrawiam zwolenników PIS-u i nie tylko

        Rafał Torzewski

        Najlepsze: Dobre 7 Słabe 2

        • A czego się Pan, Panie Rafale spodziewał po PiS-sie? Proszę tylko spojrzeć, większej demagogii i nepotyzmu nie było nawet nawet za czasów SP. Lecha Kaczynskiego. Chyba dla nikogo nie jest tajemnicą, że Jarosławowi chodzi tylko o rządy i wyolbrzymianie zasług swoich i swojego brata. Prezydent, do którego mój szacunek zmniejsza się z każdym tygodniem – PAD, woli dalej pozostawać PiS-owskim pełnomocnikiem i notariuszem. Ostatnio słyszałem, że i córka nie zaliczyła przedmiotu z Konstytucji…- czemu?- Ponoć uczyła się z tatą… O Jarku i Lechu, którzy to “tworzyli” Solidarność i dzięki którym jesteśmy w NATO już Polacy słuchać nie mogą.
         Rządy PiS to frajda i fikcja… – dla samych rządzących i chyba tylko ich zwolenników… Żałuję, że tak mało jest teraz inteligentnych i wykształconych ludzi, którzy głosują na PiS…

         Debata, kontrowersyjne Dobre 3 Słabe 3

        • Precz z pislamem.

         Debata, kontrowersyjne Dobre 2 Słabe 5

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.